ПоддержатьУкраїнська

На Миколаївщині чоловік відлупцював батька та ледь не вбив матір

StopCor
StopCor

StopCor

На Миколаївщині чоловік відлупцював батька та ледь не вбив матір

Між чоловіками виник словесний конфлікт, в ході якого син відлупцював пенсіонера. Потім побив ще й матір. Чоловікові загрожує до шести років позбавлення волі.

Вдень до Новоодеського відділу поліції надійшло повідомлення від місцевого мешканця, у якому він просить правоохоронців допомогти потрапити до будинку, де перебуває його 80-річна хвора мати та 50-річний брат.

Зі слів заявника, чоловік постійно пиячить, ігнорує вимоги відчинити двері та може становити загрозу для життя пенсіонерки.

Потрапивши у середину в одній з кімнат правоохоронці побачили нетверезого господаря, а в іншій - стареньку жінку з численними травмами голови. Постраждалу госпіталізували. Стан жінки і досі оцінюється як стабільно важкий.

Слідчі затримали чоловіка.

Як з’ясувалось, окрім матері, разом із підозрюваним мешкає його 81-річний батько. Напередодні між чоловіками виник словесний конфлікт, в ході якого син відлупцював пенсіонера, і той втік до свого молодшого сина, який мешкає неподалік. Наступного дня родичі повернулись, аби поговорити з дебоширом, проте він не відчиняв, через що чоловіки і викликали правоохоронців.

Невдовзі суд обиратиме для підозрюваного запобіжний захід.

Другие новости