ПоддержатьУкраїнська

Лікарчук заявив, що навчальний рік потрібно завершити вже зараз

StopCor
StopCor

StopCor

Лікарчук заявив, що навчальний рік потрібно завершити вже зараз

Ексочільник Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук вважає, що Україна вже загралася в дистанційну освіту у школі.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає "Всеосвіта".

"Шоу занадто затяглося. Воно стає не цікавим. І спустошливим. Думаю, що було б правильно уже зараз прийняти рішення про завершення поточного навчального року. Усі формальності типу «виконання навчальних програм», «річні оцінки» тощо – несуттєві. Їх можна вирішити, як кажуть, «розчерком пера»".

За словами пана Лікарчука, тим, хто буде мати бажання працювати над засвоєнням навчального матеріалу дистанційно, вчителі завжди підуть назустріч. А для тих, хто вчитися не хоче, – продовження шоу не допоможе.

"Давайте не робити вигляд, що «все хорошо, прекрасная маркиза»... У складні часи потрібно мати мужність та відповідальність приймати не прості рішення", – закликав ексочільник УЦОЯО.

Водночас головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в інтерв'ю порталу "LB.ua" зазначив, що за умови належного дотримання карантинних мір, можна буде сподіватися на позитивну динаміку і поступовий вихід з карантину з 24-го квітня.

"Скасовувати жорсткі карантинні заходи будемо поетапно, випускаючи людей на роботу, розпочинаючи проведення ЗНО. Ми зараз вже виписуємо з Міністерством освіти нові нормативи, як буде проходити зовнішнє незалежне оцінювання", – повідомив головний санлікар.

Пан Ляшко додав, що для дітей не випускних класів навчальний рік вже закінчився, вони не будуть виходити на один місяць.

Другие новости