ПоддержатьУкраїнська

Лікарку з Національного інституту раку звільнили за відмову лікувати онкохворого учасника АТО

StopCor
StopCor

StopCor

Лікарку з Національного інституту раку звільнили за відмову лікувати онкохворого учасника АТО

Після скандалу в Національному інституті раку, де лікар відмовилась допомогти учаснику АТО, керівництво закладу прийняло важливе рішення. Військовому пообіцяли допомогти, а недобросовісну лікарку звільнили.

Новину повідомляє ТСН.

Стало відомо, що з Національного інституту раку у Києві було звільнено Ганну Губарєву. Лікар-гематолог раніше відмовилась лікувати українського військового Віталія Драгана, який брав участь в АТО. У чоловіка пухлина лімфатичних вузлів.

Свою позицію щодо онкохворого лікарка пояснила тим, що чоловік "вбивав на Сході братній народ". Після того, як Губарєва відмовила ветерану у лікуванні, він розповів про інцидент на своїй сторінці у соцмережі.

"Ти що думав, що ти в АТО пішов і тобі буде все безкоштовно?! Які пільги можуть бути?! Якщо б ви там стріляли у талібів, як афганці, а так ви вбивали братський народ. Ще раз вона це повторила", – розповів Драган.

Інтернет-спільноту обурила негуманна поведінка лікарки. У Мережі одразу закликали звільнити її. Коментуючи ситуацію журналістам Губарєва заявила, що атовець її не так зрозумів і їх ніколи займатися політикою.

Тим часом в інституті раку заявили, що думка одного лікаря зовсім не відображає позицію всього закладу. Так, представники закладу зв’язались з Віталієм, попросили вибачення та закликали прибути на лікування, яке обійдеться йому у 200 тисяч гривень. Однак керівництво інституту підтвердило, що пільг учасникам АТО, на жаль, дійсно не має.

Що стосується Губарєвої,  її звільнили після перевірки.

Другие новости