ПоддержатьУкраїнська

Літню мешканку Сум обдурив "швейцарець"

StopCor
StopCor

StopCor

Літню мешканку Сум обдурив 'швейцарець'

До чергової частини Сумського відділу поліції звернулася 77-річна жителька міста та розповіла, що до неї на вулиці на червоному легковику під‘їхав невідомий чоловік та з іноземним акцентом запитав, як проїхати до залізничного вокзалу, повідомляє Depo.Суми з посиланням на Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.

Під час розмови чоловік повідомив старенькій, що в Суми він нібито приїхав зі Швейцарії, але потрапив у скрутну ситуацію. І зараз у нього навіть на дрібні витрати немає грошей. Вірніше, гроші у валюті є, але вони консульські, і розпоряджатися ними на власний розсуд він не має права. На додачу до своїх слів "іноземець" вийняв з сумки, яку тримав у руках, три пачки доларів, продемонстрував їх бабусі, а потім поклав гроші назад до сумки та закрив її на кодовий замочок.

"З першого погляду видно, що ви жінка порядна, а тому дуже прошу вас виручити мене, - продовжив приємної зовнішності чоловік. – Позичте кілька тисяч гривень буквально на дві години, поки я отримаю гроші переказом. А коли повернусь – віддам вам борг з відсотками за вашу доброту".

А щоб жінка не сумнівалася в його порядності в якості закладу залишив їй сумку з доларами, яку потім обіцяв забрати за вказаною адресою.

Пенсіонерка погодилася та принесла з дому 1500 гривень та 300 доларів США, і віддала їх чоловіку взамін на сумку з "грошима". Той сів в машину та поїхав у невідомому напрямку.

Літня жінка не стала чекати дві години, поки повернеться її боржник, прийшла додому, відкрила чужу сумку та замість великих грошей виявила в ній чотири рулони туалетного паперу і кілька десятків аркушів формату А4. Зрозумівши, що своїх кревних назад вже ніколи не отримає, жінка зателефонувала до поліції.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 "Шахрайство" Кримінального кодексу України. Розпочалися слідчі дії.

Другие новости