ПоддержатьУкраїнська

Ляшко пояснив, як працюватимуть ринки

StopCor
StopCor

StopCor

Ляшко пояснив, як працюватимуть ринки

Після відкриття продовольчих ринків, їхню роботу щодня контролюватиме Держслужба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі програми "Свобода слова" на каналі ICTV.

"Буде гарантовано щоденне інспектування представниками Держслужби з питань безпеки харчових продуктів і щоденна видача дозволу на відкриття або заборона на відкриття ринку", - сказав він.

Ляшко повідомив, "якщо ринок порушить норми, то наступного разу він зможе відкритися не раніше, ніж через сім днів після того, як усуне порушення".

"Буде контроль з боку держави без залучення органів місцевого самоврядування", - наголосив він.

Ляшко нагадав, що раніше постановою головного санітарного лікаря було дозволено відновити роботу ринків, однак пізніше цей дозвіл було скасовано.

"Ми врахували всі питання, зараз ми відкриваємо ринки зовсім з іншими підходами. Якщо раніше ми прописали норми, і сказали, що органи місцевої влади мають самі забезпечувати їхнє виконання, то органи місцевого самоврядування сприйняли це як заклик і повідкривали всі ринки, зокрема і ті, які діяли з порушенням протиепідемічних норм", - сказав він, передає Інтерфакс-Україна

Другие новости