ПоддержатьУкраїнська

"Мене використала Тимошенко для своєї пропаганди", – пост добровольця АТО підірвав соціальні мережі

StopCor
StopCor

StopCor

'Мене використала Тимошенко для своєї пропаганди', – пост добровольця АТО підірвав соціальні мережі

До виборів залишилося близько 6 місяців. У гонитві за "хайпом" політики не вибирають засобів в досягненні своїх цілей, використовуючи у своїй агітаційній продукції буквально все, що попадається під руку.

Іноді такі потуги залучення електорату мають непоправні наслідки для репутації. Ефект вибуху бомби в facebook викликала публікація українського добровольця АТО, кримчанина Олексія Лисенка. Фото колоритного і без сумніву фотогенічного бійця в амуніції безсоромно використали в рекламних цілях піарники ВО "Батьківщини".

Боєць "Азова" Олексій Лисенко написав про те, що трапилося, з солдатською прямотою: "Сьогодні партія Тимошенко використовувала моє фото з передової для пропаганди своїх пораженських поглядів і проросійського порядку".

''Мене використала Тимошенко для своєї пропаганди'', – пост добровольця АТО підірвав соціальні мережі

Тепер колишній доброволець вимагає особистих вибачень лідера ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко, знятих і опублікованих у відеоролику. Крім того, Лисенко закликає бойових побратимів "Азова" приєднатися до свого протесту.

"Якщо протягом 24 годин Тимошенко не відреагує, ми прийдемо у ваш офіс і особисто запитаємо, за яким правом ви піаритеся за рахунок фронтовиків, які воювали в той час, коли ви самі сиділи (і продовжуєте сидіти) в тепленьких кабінетах столиці", – запитує доброволець.

Другие новости