ПоддержатьУкраїнська

Мешканці Донбасу обурені непотребом, який привезли з РФ під виглядом гуманітарної допомоги

StopCor
StopCor

StopCor

Мешканці Донбасу обурені непотребом, який привезли з РФ під виглядом гуманітарної допомоги

Координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук розповів, що в адресної допомоги для малозабезпечених і багатодітних сімей із "ДНР", яка прийшла з "гуманітарними конвоями" з Росії, завершився термін придатності.

Новину повідомляє "Преса України".

Допомога складалась із харчових продуктів і такі випадки виявились не поодинокими.

"Подібні випадки не поодинокі та викликають негативну реакцію у населення. Найбільше обурення місцевих жителів викликає непридатність для споживання харчових продуктів для дітей до 3 років", – розповів Тимчук.

Також він розповів, що на "митному посту" "ДНР" в с. Оленівка, організувавши видимість посилення режиму контролю, скориставшись "епідемією африканської чуми в Україні", окупанти відмовились ввозити  м'ясні та ковбасні вироби з підконтрольною Україні території.

"Ця продукція вилучається "митниками "ДНР" і збирається "для утилізації", проте, фактично використовується "митниками" для власного споживання. Двоє місцевих жителів, які виявили цей факт і висловили обурення, були побиті бойовиками", – підсумував Тимчук.

Раніше повідомлялось про ситуацію, яка склалась у перший день весни у зоні проведення АТО.

Нагадаємо, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у соціальній мережі розповів, як у Державній Думі РФ вживають заходи для того, щоб здійснювати політичну підтримку терористичних організацій "ЛДНР".

Другие новости