ПоддержатьУкраїнська

Мільйонери «Укрпрофздоровниці»

StopCor
StopCor

StopCor

Мільйонери «Укрпрофздоровниці»

Ми інформували профспілкове суспільство  в інформаційному бюлетені за березень 2017 року про солодке життя керманича профспілкової оздоровниці – Суботу Миколу Васильовича. Утім нерухомість на мільйон доларів, яку Микола Субота нажив під час роботи в оздоровниці, не здивувала Наглядову Раду. Очевидне доведення профспілкових санаторіїв до фактичного банкрутства теж не засмучує Наглядову Раду, яка навіть не винесла питання про відсторонення Суботи від посади. Чому? Як кажуть, «рука руку миє». Ми продовжуємо інсайдерське розслідування про  профспілкових покровителів і учасників рейдерських схем власного збагачення на громадському майні Федерації Профспілок України.

За місяць постійних запитів на інтерв’ю  і акцій протесту нам так і не вдалося поспілкуватися із керманичом Оздоровниці М. Суботою. Микола Субота від нас переховується будь-де: то у Феофанії на лікарняному ліжку, то вже на черговій прогулянці за кордоном разом із своїми підлеглими керівниками санаторіїв, а то вже ховається за найнятою приватною охороною у будівлі на Шота Руставелі під кришою Голови та Членів Наглядової ради Акціонерного Товариства «Укрпрофоздоровниця». Надійна  профспілкова «криша» у ФПУ його надійно захищає від прозорості ведення господарської діяльності в профспілкових санаторіях.

Пошук покровителів вочевидь варто почати з Голови Наглядової Ради ПрАТ «Укрпрофоздоровниці» РОМАНЮКА Олексія Івановича, постійного члена Президії ФПУ та лідера Центрального комітету профспілок житлово-комунальної галузі України.

Мільйонери «Укрпрофздоровниці»

 Олексій Романюк

Олексій Романюк - такий собі профспілковий лідер скромної житлово-комунальної галузі України. Олексій Іванович має величезний досвід, як «прозоро» збагатитися за рахунок членів профспілок.

Після того, як журналісти оприлюднили факти збагачення і розкішного способу життя Миколи Суботи, чесний Голова Наглядової ради мав би ініціювати ретельну перевірку способів збагачення підлеглого. Утім замість цього Романюк взявся захищати Суботу.

В інтерв’ю журналісту Романюк заявив, що ревізійна комісія порушень не знайшла, а статки і спосіб життя голови оздоровниці не має стосунку до його роботи. Романюк і не замислився про те, що розкішне життя Суботі може гарантувати тільки посада?

Напевно,  профспілковий наглядач всієї системи оздоровниці - Голови наглядової ради -  Олексій Романюк не залишається осторонь від корупційних потоків своєї системи.

За інсайдерською інформацією, статки Олексія Романюка та його сина і дочки ростуть швидше за статки його підлеглого Суботу.

Скромна профспілкова сім’я за кілька років головування Романюка в Раді Оздоровниці встигла побудувати три елітних будинки, причому на земельних ділянках поруч,  в одному із елітних районів Києва, а саме в садовому товаристві «Лотос» на Нивках Подільського району столиці.

Мільйонери «Укрпрофздоровниці»

         Маєток Романюка на Нивках

Сам Олексій Іванович із своєю дружиною Вікторією, яка також всю свою трудову діяльність віддала профспілковій праці на скромну громадську зарплату, проживають у власному  двоповерховому  будинку. За попередньої ринковою оцінкою, вартість будинку від 250 кв.м. в такому районі м. Києва сягає близько одного мільйона американських доларів!

Таких елітних будинків у Романюка аж три. Один будинок  Олексій Іванович збудував для себе, другій для своєї дочки Христини, а третій будинок добудовується швидкими темпами для сина Івана, який також за свої молоді роки працював тільки на бюджетній зарплаті.

Мільйонери «Укрпрофздоровниці»

Будинки дітей Романюка по сусідству з батьками

Крім того, діти О. Романюка володіють приватною квартирою в елітному районі Києва на вулиці Анни Ахматової, вартість якої становить від 300 тис. доларів США. Всі члени сім’ї Романюків мають власні автомобілі вартістю від 40 тис доларів США кожний. Один тільки Олексій Іванович користується службовим автомобілем Міцубісі, який належить ЦК ЖКГ, як власним - і в робочих цілях і в особисто сімейних.

За наданою від працівників санаторіїв інформацією, протягом тільки 2016 року неодноразово Романюк, як Голова Наглядової ради ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», разом із дружиною, своїми дітьми та онуками,  зловживаючи службовим своїм  становищем, БЕЗКОШТОВНО відпочивали та проходили курси лікування, причому по декілька разів протягом року. Поправляли здоров’я Романюки у санаторіях системи Укрпрофоздоровниці:  санаторій «Карпати», «Миргород», «Хмільник», «Квітка Полони», «Шаян», імені Горького в Одесі та інших.

Зі слів простих працівників профспілкових санаторіїв, для родини  їх «смотрящого» Олексія Івановича надається найкраще житло, окреме індивідуальне харчування на будь-який смак за попередньо замовленим меню, всі курси лікування по індивідуальній програмі оздоровлення в безкоштовній формі та без будь-яких черг. Крім того, в «райдер» обов’язково входять цінні подарунки для внуків і дітей, екскурсії особисто під контролем Головних лікарів санаторіїв.

За які такі заслуги у родини Романюків такі профспілкові блага? Чи поширюються такі пільги у санаторіях  Укрпрофоздоровниці на всіх членів профспілок ФПУ? Адже санаторії - загальне профспілкове майно ФПУ та її членів?

ВІДПОЧИНОК НА МІЛЬЙОН

Магічна цифра – мільйон. Це не тільки вартість нерухомості Голови правління «Укрпрофоздоровниці, а й вартість його відпустки. 30 квітня 2017 року Голова Правління Микола Субота, головний лікар санаторія «Хмільник» Олександр Галаченко і голова профспілки робітників ЖКГ, а водночас і Голова Наглядової Ради «Укрпрофоздоровниці» Олексій Романюк з родинами вилетіли з аеропорту «Бориспіль» чартерним рейсом авіакомпанії МАУ до Даламану (Турція). Дружня компанія повернулась до Києва 7 травня.

Мільйонери «Укрпрофздоровниці»
Мільйонери «Укрпрофздоровниці»
Мільйонери «Укрпрофздоровниці»

Субота, Романюк і Галаченко разом перетинають кордон

Для відпочинку скромні менеджери «Укрпрофоздоровниця» обрали один з найдорожчих курортів регіону і витратили за тиждень приблизно мільйон гривень!

Звісно, після такого розкішного відпочинку Наглядова рада і її Голова не побачить  порушень в роботі ані Суботи, ані Галаченко. До того ж, сумісний відпочинок свідчить про міцну дружбу Голови «Укрпрофоздоровниці» і Голови Наглядової ради. Можливо тому Романюк так затято захищає свого друга Суботу.

Щодо Суботи, то з підлеглими, зокрема з Галаченко, він прямує у закордонний вояж уже не вперше. Восени 2016 року вони разом відзначились у Юрмалі, на фестивалі «Кварталу – 95». На концерті вони сиділи у перших рядах і стали героями телевізійної трансляції. Звісно, що білети на такий культурний захід вартують недешево – кілька тисяч доларів.

Мільйонери «Укрпрофздоровниці»
Мільйонери «Укрпрофздоровниці»
Мільйонери «Укрпрофздоровниці»
Мільйонери «Укрпрофздоровниці»

Цікаво, а усі співробітники «Укрпрофоздоровниці» можуть дозволити собі такий різноманітний і розкішний відпочинок?

Другие новости