ПоддержатьУкраїнська

На Дніпропетровщині чоловік забив ногами до смерті двох жінок

StopCor
StopCor

StopCor

На Дніпропетровщині чоловік забив ногами до смерті двох жінок

Жителя Кривого Рогу, який хворіє на параноїдну форму шизофренії, судитимуть за вбивство двох жінок літнього віку. Прокуратура направила до суду клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру стосовно чоловіка. 

"Криворізькою місцевою прокуратурою №3 направлено до суду клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру відносно 36-річного громадянина, який обвинувачується у скоєнні злочину за ч.2 ст.115 КК України (умисне вбивство двох осіб)", - йдеться у повідомленні.

Вказано, що подія сталася у листопаді 2019 року у місті Кривому Розі. Прямуючи додому, житель Кривого Рогу побачив на алеї двох знайомих жінок віком 81 та 75 років. Раптово, без будь-яких причин, чоловік повалив їх на підлогу та наніс кожній не менше 10 ударів ногами по голові, спричинивши потерпілим несумісні з життям тілесні ушкодження.

"Під час досудового розслідування встановлено, що обвинувачений страждає на хронічне психічне захворювання у формі шизофренії параноїдної, що позбавляє його можливості усвідомлювати свої дії та керувати ними. Наразі клопотання перебуває на розгляді у суді", - повідомляє прокуратура Дніпропетровської області.

Другие новости