ПоддержатьУкраїнська

На Дніпропетровщині міська влада планує перетворити бібліотеку на генделик

StopCor
StopCor

StopCor

На Дніпропетровщині міська влада планує перетворити бібліотеку на генделик

Депутати Марганецької міської ради ухвалили рішення про так звану оптимізацію бібліотечної філії № 2 по вулиці Перспективній у місті. Таке рішення депутати на чолі з міським головою Оленою Жадько ухвалили на позачерговій сесії, на порядку денному якої був розгляд бюджету на 2017 рік.

Подробиці повідомили активісти місцевого осередку "Стоп корупції".

"До розгляду депутатам запропонували три проекти рішення і всі вони були схвалені більшістю голосів.

Більшість проголосувала за оптимізацію приміщення на Ворошилівці, саме там працює бібліотечна філія № 2. За знищення культурного осередку проголосували 19 депутатів на чолі з Жадько. Ми припускаємо, що тепер на місці бібліотеки буде генделик. Під час минулої сесії спільно з громадою вдалось відстояти приміщення на Перспективній, але судячи з усього, міська керманичка уже отримала гроші за приміщення і повторно протиснула це рішення. Проголосували навіть ті депутати, які минулого разу були проти.

Ми будемо звертатись в поліцію і прокуратуру, щоб оскаржити й скасувати це рішення. Така ж доля спіткала і клуби "Ровесник" та "Атлант". За нашими даними, одне з приміщень "подарують" під магазин взуття або наливайку родичам депутата за лояльне голосування ", – зазначили у марганецькому осередку ГО "Стоп корупції".

Другие новости