ПоддержатьУкраїнська

На Дніпропетровщині обвинувачена у хабарництві чиновниця очолює боротьбу з корупцією (фото, відео)

StopCor
StopCor

StopCor

На Дніпропетровщині обвинувачена у хабарництві чиновниця очолює боротьбу з корупцією (фото, відео)

У місті Марганці Дніпропетровської області посадовець, який був затриманий на хабарі, очолив робочу групу щодо запобігання проявам корупції у сфері використання бюджетних коштів. Про це повідомив з місця події кореспондент інформаційного порталу в Марганці Володимир Садиков.

11 вересня 2019 року на черговому засіданні виконкому одноголосно підтримали внесення змін до рішення від 21.03.2007р. № 78 "Про створення робочої групи щодо забезпечення ефективного функціонування внутрішнього фінансового контролю, профілактики та усунення порушень чинного законодавства та запобігання проявам корупції у сфері використання бюджетних коштів". На заступника міського голови Лесю Дуплій поклали відповідальність за виконання та контроль цієї групи.

https://www.facebook.com/vladimir.sadykov.7/videos/2725386674139398/

На Дніпропетровщині обвинувачена у хабарництві чиновниця очолює боротьбу з корупцією (фото, відео)
На Дніпропетровщині обвинувачена у хабарництві чиновниця очолює боротьбу з корупцією (фото, відео)

На думку мешканців міста це велике нахабство з боку міської влади. Тому що Леся Дуплій 15 вересня 2016 року була затримана на хабарі в розмірі 46 тисяч гривень.

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/1768100153458504/

"Після двох років затягування судової справи, при висвітленні події командою "СтопКору" 24 вересня 2018 року Марганецький міський суд ухвалив вирок, у якому чиновницю визнано було винною та призначено позбавлення волі на 6 років з конфіскацією майна й відсторонення від займаної посади на 3 роки. Після чого була апеляція й 11 лютого 2019 року в Дніпрі відбувся апеляційний розгляд справи, на якому ухвалили наступне – вирок Марганецького міського суду Дніпропетровської області від 24 вересня 2018 року щодо держслужбовців скасувати та призначити новий розгляд в суді першої інстанції.

І ось при повторному розгляді в травні 2019 року підозрювана заявила клопотання про відвід усім суддям Марганецького суду. Формулювання: у зв'язку з висвітленням цієї справи у ЗМІ підозрювана вважає це тиском на суд! Справу начебто повинна була розглянути голова Нікопольського суду Ірина Клименко ще 4 червня 2019 року – але розглянула лише 19 серпня 2019 року та частково задовольнила у відведенні суддів. Розгляд справи триває.

Наразі заступник мера продовжує виконувати свої посадові обов'язки та відповідає за бюджетні кошти громади. Містяни більше не вірять в наявну судову систему. В місті почали відбуватися поки що стихійні акції протесту проти свавілля можновладців. Мер постійно ховається від людей та продовжує здійснвати ганебні вчинки, розкрадаючи майно громади", – повідомляють активісти місцевого осередку "СтопКору".

Нагадаємо у місті Марганець вже майже місяці триває акція протесту батьків дітей, які навчаються в школах №11 та №7. Мітингувальники вимагають вже не тільки повернути минулих директорів, а й висловлюють недовіру голові Олені Жадько.

Другие новости