ПоддержатьУкраїнська

На Дніпропетровщині високопосадовці намагаються знищити стратегічне підприємство

StopCor
StopCor

StopCor

На Дніпропетровщині високопосадовці намагаються знищити стратегічне підприємство

Депутат Дніпропетровської обласної ради від партії БПП Солідарність, директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації Коломоєць Андрій Вікторович на шпальтах Інтернет видання Марганець LIFE та в Фейсбуці написав статтю "Нове керівництво – нові рекорди", в якій він зазначив, що він разом з міським головою від "ОППОБЛОКУ" Жадько О.А. б'є тривогу з приводу значного підвищення тарифів на водопостачання КП "Марганецьке ВУВК" ДОР" новим керівництвом водоканалу і зазначив, що так звані місцеві "борці за справедливість" та "антикорупціонери", на здивування, мовчки спостерігають за тим, як населення міста впевнено заганяють у комунальні борги…

Марганецький осередок ГО "Стоп корупції" вдячний Коломойцю Андрію Вікторовичу за надану високу оцінку нашої діяльності та хоче доповісти, що нами з цього приводу дійсно проводиться розслідування і ми готові доповісти про перші результати.

Дійсно, рішенням НКРЕКП затверджені нові тарифи на водопостачання та водовідведення, які за нашою інформацією мають значний приріст. Зрозуміло, що це може вдарити по кишенях населення, яке не користується субсидіями. Тому ми звертаємось до всіх громадян, яким це буде тяжким тягарем на бюджет родини, звертатися до Управління праці та соціального захисту населення задля оформлення субсидії.

Але що ж призвело до цього значного підвищення? І які дії передували цьому?

Нам вдалося з'ясувати, що розрахунок нових тарифів подавався на затвердження НКРЕКП ще в 2015 році. У 2016 році про цю ситуацію доповідав ще "старий" начальник КП "Марганецьке ВУВКГ" ДОР" Ваданов В.О. на сесії Марганецької міської ради та звертав увагу міського голови Жадько О.А. та депутата Дніпропетровської обласної ради, директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА Коломойця Андрія Вікторовича, про фінансовий стан підприємства та відшкодування собівартості тарифів діючими на той час. Але ні Жадько О.А., ні Коломійцю А.В. на той час це не було цікаво. На той час у них стояло завдання "прибрати" начальника КП "Марганецьке ВУВКГ" ДОР" Ваданова В.О., як "неугодного" за його принципову позицію.

Під керівництвом Жадько О.А. та Коломойця А.В. "кишенькова" більшість депутатів Марганецької міської ради, якій зовсім байдуже на проблеми містян – прикладом можуть слугувати їх умисні голосування за чиїсь корупційні інтереси й по сміттю, і по розвалу тепломереж, і по залишенню в зимовий період міста без світла та в холоді, і зірваний опалювальний період, і зірваний навчальний процес дітей і багато іншого, звернулась в серпні 2016 р. до керівництва ОДА та облради з питанням звільнити депутатів Ваданова В.О. та Хникіна С.О. з займаних посад.

Все це робилося задля того, щоб поставити на ці посади своїх "кишенькових" людей, які б розвалили підприємство та розпродали його "потрібним людям", як це сталося з подарованою місту прибиральною машиною.

Марганецкий очевидец
Марганецкий очевидец
Марганецкий очевидец

Але сталося не так, як хотілося. Призначена на посаду новий керівник водоканалу Петровенко І.Г. відмовилася брати участь в корупційних схемах Жадько О.А. та Коломойця А.В.

Марганецкий очевидец

Задля недопущення банкрутства підприємства і для недопущення такого навантаження на містян нове керівництво звернулося до міського голови Жадько О.А. та голови Томаківської селищної ради Калачника І.В. з обґрунтуванням стану підприємства та пропозицією компенсувати різницю в тарифах.

Для Марганця ця цифра становила 16 млн грн. І тоді б мешканці міста не відчули б ніякого здорожчання і підприємство функціонувало б далі та могло розвиватись. Але ж краще "розпилювати" бюджетні кошти – на неякісну укладку доріг взимку та ще й звужену на пів метра – 30 млн грн,

на розчистку русла річки з облаштуванням зони відпочинку біля кладовища – 40 млн грн, на облаштування парку з туалетом під вікнами багатоповерхового будинку – 15 млн грн та багато іншого.

Так що дуже видно, куди б'ють тривогу Жадько О.А. та Коломоєць А.В.

Але не зрозуміло: де ж виділення коштів на модернізацію підприємства від Коломойця А.В. Поки що він включає в програми на виділення коштів на міськводоканал лише на незрозумілі проекти по подачі води на села десь під Запоріжжям та Дніпром. Це, мабуть, значно покращить фінансовий стан підприємства. Або чиїсь кишені.

P.S. Взагалі це все схоже на сплановані дії А. Коломойця та О. Жадько по знищенню стратегічного підприємства у місті.

Марганецький осередок ГО "Стоп корупції" буде проводити розслідування за цими фактам та інформувати містян.

Далі буде…

Джерело: Марганецький очевидець

Другие новости