ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині чиновниці-сепаратистці загрожує 10 років ув'язнення

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині чиновниці-сепаратистці загрожує 10 років ув'язнення

На Донеччині судитимуть екс-заступницю міського голови, яка у 2014 році організувала проведення незаконного референдуму.

Про це повідомляють у прес-центрі прокуратури Донецької області.

Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області завершено спеціальне досудове розслідування стосовно колишнього заступника міського голови Костянтинівського міськвиконкому Костянтинівської міської ради Донецької області, яка обвинувачується у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.

Слідчими встановлено, що у травні 2014 року 54-річна жінка, бувши представником влади та розуміючи протиправність своїх дій, умисно організувала та активно сприяла проведенню у місті Костянтинівка незаконного референдуму щодо самостійності так званої "ДНР".

Зокрема, чиновниця призначила окремих мешканців міста на посади голів виборчих дільниць, пообіцявши їм грошову винагороду у розмірі 1400 гривень кожному, надала усні вказівки керівництву міського відділу освіти та директорам навчальних закладів про виділення приміщень для проведення голосування та по завершенню псевдореферендуму організувала мітинг на підтримку створення терористичної організації "ДНР", на якому відкрито виступила із закликом до зміни меж і державного кордону України.

Дії правопорушниці кваліфіковано за ч. 2 ст.110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України). Наразі обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті. Оскільки вказана особа переховується від слідства, її судитимуть заочно.

За скоєння вказаного злочину пособниці терористів загрожує до 10 років позбавлення волі.

Другие новости