ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині у шкільній їдальні сталося масове отруєння дітей

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині у шкільній їдальні сталося масове отруєння дітей

В Бахмуті Донецької області з харчовим отруєнням госпіталізовано в місцеву лікарню 16 дітей. Загалом за медичною допомогою звернулося 60 дітей місцевої школи, яким стало погано після того, як вони пообідали у їдальні. 

Інформацію надали в прес-центрі прокуратури Донецької області.

"Увечері, 28 лютого, до Бахмутської дитячої лікарні в інфекційне відділення з діагнозом харчова токсикоінфекція та синдром гастроентероколіту надійшло 16 учнів з однієї школи від 1 по 10 клас. Зранку за медичною допомогою звернулося ще двоє з аналогічними симптомами. Всі вони харчувалися у шкільній їдальні. Наразі життю дітей нічого не загрожує, їм призначено необхідне лікування", – йдеться у повідомленні прокуратури.

За словами співробітників поліції Донеччини, о пів на 9 ранку 1 березня лікарі констатували нездужання 60 дітей, 40 з яких зі скаргами на здоров'я звернулися до медсестри у шкільному медпункті, а 20 – в лікарню.

Наразі слідчі провели огляд у харчовому приміщенні школи, в ході якого було вилучено документацію, яка стосується їдальні. На експертизу було взято проби всіх харчових продуктів та змиви, щоб провести аналіз на виявлення в них кишкової палички чи патологічної флори. Також планують зробити мікробіологічне дослідження.

Раніше повідомлялося, що наприкінці січня в дитсадку та школі Київської області сталося масове отруєння. Троє дітей було госпіталізовано до лікарні.

Другие новости