ПоддержатьУкраїнська

На Хмельниччині викрили афери із землею колишнього колгоспу

StopCor
StopCor

StopCor

На Хмельниччині викрили афери із землею колишнього колгоспу

На Хмельниччині сім'ї політиків та правоохоронців через підроблені документи заднім числом отримали земельні ділянки на території колишнього колгоспу.

Деталі схеми повідомив голова місцевого осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук.

"Колись ця земля належала району, не місту. І через неї ішла лінія 30000 вольт, живила потужне виробництво. Колгосп давав ділянки на тому шматку під забудову, однак їх ніхто не хотів брати – гуде ж над головою, та й вплив струму на організм до кінця не вивчений. Потім шляхом якогось обміну цей шматок дістався місту, а району дали інший. Лінія вже не так активно живить підприємство, що доздихує, не гуде і не заважає. Колгосп давно не існує, але печатка колгоспу існує... І перебуває в надійних руках пана Сергія...

І запрацювала схема. Потрібна людина іде до чиновника, який за суму, еквівалентну 3000 доларів, літає в минуле та робить протокол, що пану(пані) Заплативгрошенко, як працівнику(працівниці) колгоспу надано ділянку у 10 соток під забудову. А те, що людина схаменулась через роки – це не порушення. Коли захотів, тоді й звернувся за виділенням "в натурі" шматка землі. Готується пакет документів та й виноситься на сесію. Депутатам яка різниця – якщо відповідне управління підготувало пакет документів та вважає, що все в порядку – яка проблема? Голосуємо.

Але є пару "але". Переважна більшість доярок та механізаторів носять погони. Та й коли працював колгосп, більшість з них в школу ходили. А хто не ходив – у колгоспі тому точно жодного дня не працював. Тому в справах по виділенню тих ділянок половина протоколів "липа", а друга половина взагалі відсутня. Ні, звичайно є трішечки ділянок, які виділялись ще колись колгоспникам, та пізніше були придбані іншими людьми. А є ділянки, які придбані в Заплативгрошенко. Один такий отримав аж 3 ділянки, одну продав – вистачило на двох інших побудувати маєточок. І виділялись ці ділянки в 2009-2013 роках переважно (колгосп вже забули, як називався на цей час), та й зараз виділяються. Один хитрий Сергій дурить всіх депутатів та всіх, хто в черзі. Бізнес такий в нього", – повідомив деталі справи Артур Сторожук.

"Від "Стоп корупції" зробив запити по 10 навмання обраних ділянках. Дійсно методом "тику". І БІНГО!!!! З 10 ділянок 6 таких знайомих прізвищ... Можливо, решти чотирьох я просто не знаю, але ці 6 знаю – прекрасно... Сусіди там підібрались хоч куди – депутати, СБУшники, мєнти, паспортний стіл тощо", – додав активіст "Стоп корупції".

Голова Хмельницького осередку проекту звернувся до представників правоохоронних органів та міського голови з вимогою провести перевірку усіх документів.

"Якщо не страшно, що там можна зустріти власного керівника або родича. Як вже було в процесі збору попередньої інформації. Почув від одного службовця "Упс... Так там мій брат живе....", – резюмував Артур Сторожук.

На Хмельниччині викрили афери із землею колишнього колгоспу
На Хмельниччині викрили афери із землею колишнього колгоспу
На Хмельниччині викрили афери із землею колишнього колгоспу

Другие новости