ПоддержатьУкраїнська

На Кіровоградщині екс-чиновник не повертає майно місцевої жительки

StopCor
StopCor

StopCor

На Кіровоградщині екс-чиновник не повертає майно місцевої жительки

Виконавча служба Новоархангельського району навідала екс-голову райради Василя Бугаєнка, у якого був тиждень на повернення майна місцевої жительки Лілії Химчак. Виконавці не виявили у Бугаєнка вкрадену пилораму. Про це повідомляють Кіровоградські активісти "СтопКору", які допомагали жінці у законний спосіб повернути власність.

"Ідеться про пилораму Wood Mizer LT-30, яку разом із лісоматеріалом у квітні 2014 року, за словами Лілії Химчак, Бугаєнко фактично привласнив. Протягом цілого кварталу виконавча служба, районний суд та фіскальна служба вели переписку і надсилали жінці листи, у яких повідомляли, що особу Бугаєнка однозначно ідентифікувати не можливо.

А відомий у районі депутат районної ради, підприємець, екс-"регіонал" та колишній голова РДА Василь Бугаєнко тим часом спокійно працював і використовував майно Лілії Химчак. Ще й погрожував їй, коли та згадувала про те, що їй належить, довівши це у суді.

На руках у Лілії Химчак рішення Апеляційного суду, який постановив витребувати у депутата її майно", - зазначає голова кіровоградського осередку "Стоп корупції" Андрій Максюта.

Після отримання від державного виконавця інформації про відсутність своєї власності громадянка звернулася до поліції. Тепер місцеперебування пилорами встановлюватимуть слідчі органи, зазначають активісти. А вже 8 квітня державний виконавець знову прийде до підприємця разом із постраждалою, громадськими активістами та представниками ЗМІ.

Другие новости