ПоддержатьУкраїнська

На Луганщині бойовики "ЛНР" розстріляли працівниць птахофабрики

StopCor
StopCor

StopCor

На Луганщині бойовики 'ЛНР' розстріляли працівниць птахофабрики

Відставний "народні міліціонери", скориставшись зброю, присвоєною під час служби в лавах російсько-терористичні війська, вбив жінок заради 17 тисяч рублів.

На Луганщині бойовики ''ЛНР'' розстріляли працівниць птахофабрики

На окупованій території Луганщини колишні бойовики так званої "народної міліції ЛНР" пограбували птахофабрику, убивши з вогнепальної зброї двох робітниць і завдавши тяжкі поранення ще одній жінці, повідомляє "Діалог. UA" з посиланням на ostro.org.

Трагедія трапилася 24 березня близько 22:30 на птахофабриці ТОВ "Агро-Юг". Бойовики напали на фабрику і відкрили вогонь по жінках-охоронцях. В результаті дві вбиті, третя, мати дворічної дитини, потрапила в реанімацію. Як повідомляють користувачі в соціальних мережах, напад було скоєно з метою пограбування.

Обчистивши касу фабрики на 17 тисяч рублів, нападники пішли. Крім того, з'явилася і "офіційна" інформація – від сепаратистських органів правопорядку (якщо їх, звичайно, такий можна назвати). З'ясувалося, що підозрювані в нападі на птахофабрику затримані.

Під час обшуку у них було вилучено два автомати АК-74 і закривавлений одяг. Зброя залишилася у них після служби в "народній міліції ЛНР".

Нагадаємо, експерти назвали ім'я наступного бойовика "ЛНР", який стоїть в черзі на ліквідацію. Ним виявився глава "МВС ЛНР" Ігор Корнет. Як раніше повідомлялося, в Донецьку неадекватні бойовики підірвали гранату біля дитячого садочка.

Другие новости