ПоддержатьУкраїнська

На Луганщині бойовики "віджимають" квартири для російських найманців

StopCor
StopCor

StopCor

На Луганщині бойовики 'віджимають' квартири для російських найманців

Жителі Луганська опиняються на вулиці в результаті так званої "ревізії" житлового фонду, яку проводять бойовики. Співробітників луганських ЖЕКів змусили проводити поквартирний обхід з метою виявлення мешканців, у яких немає документів на займану житлоплощу.

На Луганщині бойовики ''віджимають'' квартири для російських найманців

Про це повідомляє LIGA.net, передає "Діалог.UA".

З подібними перевірками вже зіткнулися жителі трьох кварталів Луганська: Молодіжний, Дзержинський і Шевченка. За словами місцевих жителів, обхід будинків проводять в основному в темний час доби, при цьому співробітники ЖЕКів беруть з собою на "ревізію" собак. Якщо в квартирі не застають мешканців або господарі не можуть надати документи, то приміщення опечатують. В результаті люди опиняються без даху над головою.

Велику допомогу в пошуку "безхазяйного" житла надають місцеві бабусі, які розповідають "ревізорам" про те, в яких квартирах ніхто не проживає або де люди живуть постійно.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російське командування зобов'язало місцеву "владу" знайти російським найманцям, які воюють за "русскій мір" на Донбасі, квартири й будинки для заселення. До Луганська прибула банда "козаків" для поповнення рядів бойовиків.

Другие новости