ПоддержатьУкраїнська

На Львівщині посадовець райдержадміністрації вимагала хабар у багатодітної матері

StopCor
StopCor

StopCor

На Львівщині посадовець райдержадміністрації вимагала хабар у багатодітної матері

Чиновниця вимагала винагороду за соціальну допомогу багатодітній сім'ї, яка і так передбачена законом.

Сьогодні, 22 квітня, на хабарі затримали 51-річну жінку-посадовця райдержадміністрації одного із районів Львівщини. Вона вимагала від багатодітної матері три тисячі гривень хабара за збільшення суми соціальних виплат її родині. Чиновницю затримали біля службового кабінету під час отримання неправомірної вигоди.

Як повідомляє департамент захисту економіки Національної поліції України, провідний спеціаліст відділу управління соціального захисту населення районної державної адміністрації вимагала від матері багатодітної родини хабара за збільшення суми соціальних виплат, яке і так передбачене законодавством.

За фактом відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.14, ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Другие новости