ПоддержатьУкраїнська

На Львівщині родичі міського голови вирішили прибрати землю, виділену сім'ям бійців АТО, до своїх рук

StopCor
StopCor

StopCor

На Львівщині родичі міського голови вирішили прибрати землю, виділену сім'ям бійців АТО, до своїх рук

На сесії Бродівської міської ради фракція ВО "Свобода" виступила проти земельних махінацій мерії, від яких постраждали сім'ї загиблих на війні.

Водночас свободівці вимагали вилучити з порядку денного питання про виділення землі родичам міського голови та інших посадовців міської ради. Про це повідомили у прес-службі обласної організації партії.

Як зазначила депутат Галина Чабуркіна, викликає обурення фальсифікація рішення, ухваленого на минулому засіданні, за яким ділянки мали отримати семеро учасників війни та родин загиблих, але внаслідок фальсифікації землю не отримали двоє вдів учасників війни і мама одного загиблого воїна.

"Ми сподіваємося, що прокуратура зробить свої висновки стосовно цього беззаконня, і винних буде покарано", - каже депутат.

Вона додає, що міська влада має намір протягнути низку земельних питань, які містять ознаки корупції.

Зокрема, в порядку денному передбачено проект рішення, в якому пропонується відмовити цілому переліку заявників, серед яких бачимо і учасників АТО та їхні родини.

"І якось нелогічно виглядає цей документ, коли далі йде низка питань про виділення земельних ділянок тим чи іншим особам. Проте, якщо глянути на ці документи детальніше, то виявиться, що міська влада вирішила розділити всю землю між своїми", - наголосила депутат.

З її слів, проект рішення передбачає надання дозволу невістці міського голови і водночас дочці заступника міського голови Роксолані Белей на будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

"Ще один проект рішення передбачає виділення землі сімом особам із родини голови бюджетної комісії міської ради. Очевидно, це груба схема безоплатного набуття у власність привабливої земельної ділянки", - повідомила депутат.

"Ми вимагаємо вилучити з порядку денного ці питання й надалі не розглядати земельних питань, доки не буде розроблене і затверджене положення про критерії виділення земельних ділянок під індивідуальне будівництво в Бродах", - заявила депутат.

Однак міський голова Анатолій Белей та більшість міської ради проігнорували вимоги фракції, а також громади та родичів загиблих героїв.

На сесії було ухвалено рішення про виділення землі невістці міського голови під багатоквартирний будинок та сімом родичам голови бюджетної комісії, проти яких проголосували свободівці.

Другие новости