ПоддержатьУкраїнська

На полтавських школах однопартієць мера заробив понад 2 млн. грн

StopCor
StopCor

StopCor

На полтавських школах однопартієць мера заробив понад 2 млн. грн

Активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції "Під контролем" дослідили схеми постачання продуктів харчування у школи.

Активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції "Під контролем" дослідили закупівлі для закладів освіти Полтавської області на новий навчальний рік. За версією дослідників, більшість закупівель для шкіл м. Полтави проводило Управління освіти Полтавської міськради, повідомляє Всеукраїнський рух проти політичної корупції "Під контролем".

Як виявилось, у Полтаві постачанням харчування займається фірма депутата Полтавської міськради Григорія Сахна - однопартійця з "Совісті України" міського голови Олександра Мамая. Його фірма ТОВ "Нове відродження" отримала від Управління освіти понад 2,8 млн гривень.

Також активісти зафіксували факти завищення запланованої вартості продуктів харчування. Формально у більшості таких випадків процедури не порушують чинного законодавства, але де-факто, за словами активістів, всі такі справи - це корупція, розподіл грошей між "своїми" без урахування інтересів суспільства.

На підставі результатів дослідження Всеукраїнський рух проти політичної корупції "Під контролем" збирається готувати подання у Генеральну прокуратуру, Державну фінансову інспекцію та Рахункову палату з приводу виявлених фактів, щоб правоохоронці дали їм оцінку. Відповідні звернення направлять і до центральних апаратів провідних політичних партій.

Другие новости