ПоддержатьУкраїнська

На прес-конференцію, присвячену обговоренню проблем Аульської хлоропереливної станції, були запрошені журналісти "СтопКору"

StopCor
StopCor

StopCor

На прес-конференцію, присвячену обговоренню проблем Аульської хлоропереливної станції, були запрошені журналісти 'СтопКору'

У понеділок, 4 червня у Дніпропетровську відбулась прес-конференція на тему «Аульська хлорпереливна станція - загроза техногенної катастрофи». Громадські активісти, експерти та юристи обговорили загрози управління небезпечного хімічного підприємства приватною компанією, яка отримала цілісний майновий комплекс станції в оренду на 49 років, але не має необхідного досвіду. На прес-конференцію були запрошені журналісти «СтопКору».

На прес-конференцію, присвячену обговоренню проблем Аульської хлоропереливної станції, були запрошені журналісти ''СтопКору''

В ході обговорення громадські активісти нагадали, що КП «Аульська хлорпереливна станція» потужне хімічне підприємство по виробництву рідкого хлору, один з найнебезпечніших об’єктів з точки зору техногенних катастроф та небезпеки життю тисяч людей. А у часи, коли на східному кордоні проводиться операція об’єднаних сил, зважаючи на географічне розташування – КП «Аульська хлорпереливна станція» ще й об’єкт підвищеного ризику для операцій диверсійного спрямування.

Експерти висловили свої занепокоєння щодо можливості техногенної катастрофи внаслідок некваліфікованного управління небезпечним хімічним підприємством, а також наголосили на необхідності всебічної перевірки діяльності ТОВ "АХС", в діях якої по забезпеченню рідким хлором так званих Л/ДНР, можуть вбачатися навіть ознаки фінансування тероризму. «Цьому необхідно давати певну оцінку. Ці підприємства повинні всебічно перевірятися» - вважає Олександр Колодченко.

Журналіст Наталя Мальцева пообіцяла, що "СтопКор" вже найближчим часом проведе власне журналістське розслідування цієї резонансної справи. Тож, слідкуйте за анонсами!

Другие новости