ПоддержатьУкраїнська

Сенцов знаходиться в колонії на Уралі, де нині лютує зима

StopCor
StopCor

StopCor

Сенцов знаходиться в колонії на Уралі, де нині лютує зима

У російському Лабитнангі досі холодно, триває льодохід. Саме там у колонії за ґратами сидить незаконно ув'язнений українець Олег Сенцов. До нього намагаються дістатися адвокат Дмитро Дінзе та архієпископ Української православної церкви Київського патріархату Климент. Чи досягнуть вони в’язниці – невідомо, адже погодні умови не дозволяють навіть летіти літаком. Про це розповіла сестра Сенцова Наталія Каплан.

Новину передає "Преса України".

На візит до Сенцова владика Климент отримав благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. Він підписав  лист до начальника колонії "Білий ведмідь" — про надання можливості архієпископу Сімферопольському і Кримському Клименту відвідати ув'язненого для виконання пастирських обов'язків. Цікаво, що при цьому в колонії Лабитнангу заявляють, що у них немає політв’язня Олега Сенцова.

"Зараз чекаю звістки від адвоката. Хвилююсь, адже Олег голодує вже 22-ий день, йому колють глюкозу. Неймовірно переживаю за його стан здоров'я", – зазначила Каплан.

Додала, що брату мають передати її лист. Про що саме написала Наталія для Олега – наразі невідомо.

Відзначимо, що Каплан також звернулася до українців із проханням долучитися до акції на підтримку Олега Сенцова.

"Привіт усім небайдужим! В останні дні по всьому світу відбувається акція в підтримку мого двоюрідного брата Олега Сенцова. Хочу сказати вам усім дякую. Дякую за те, що вийшли. Дякую, що знайшли час і можливість підтримати. Дякую, що не пройшли осторонь. А ще дякую, що у вас немає того скептицизму, який вбиває всі хороші починання. Цей скептицизм називається "від мене все одно нічого не залежить". Насправді — залежить! Залежить дуже багато. Адже якщо ми всі разом будемо кричати про несправедливість якомога голосніше, нас обов'язково почують. Так буває завжди. Я надіюсь, що галас навколо політв'язнів не затихне, допоки вони всі не опиняться на свободі. Разом та до кінця!", – зазначила сестра політв'язня.

Нагадаємо, відпустити на батьківщину Олега Сенцова та інших політв'язнів-українців закликали європейські та американські політики. Про це почали писати більшість іноземних ЗМІ. У них зазначено і те, що в Росії ув’язнюють активістів, які виступають за звільнення Сенцова навіть у поодиноких мітингах.

Другие новости