ПоддержатьУкраїнська

На Сумщині директор дитсадка влаштувала на роботу всю сім'ю

StopCor
StopCor

StopCor

На Сумщині директор дитсадка влаштувала на роботу всю сім'ю

За кожне доведене "корупційне діяння" керівниця НВК заплатила 637,5 гривень штрафу.

Прокуратурою Сумської області спільно з працівниками управління захисту економіки в Сумській області ДЗЕ НП України виявлено факт корупційного правопорушення в одному з дошкільних навчальних закладів області. Встановлено, що у підпорядкуванні директора ДНЗ перебувають чоловік, син, дочка та невістка, відносно яких вона протягом 2015 – 2016 років приймала рішення та видавала накази, в тому числі про прийняття на роботу, преміювання, встановлення рангу та надбавок, надання щорічних відпусток тощо, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу прокуратури області.

Своїми діями директорка порушила вимоги ст. 28 Закону України "Про запобігання корупції" щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, зокрема вона не повідомила безпосереднього керівника про наявність реального конфлікту інтересів.

За вказаним фактом складено вісім адміністративних протоколів про правопорушення, пов'язані з корупцією, за ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП та спрямовано їх до суду.

За результатами судового розгляду директора ДНЗ визнано винною за кожне з восьми правопорушень та накладено адміністративне стягнення відповідно до чинного законодавства у вигляді штрафу в розмірі 5100 грн.

Другие новости