ПоддержатьУкраїнська

На Сумщині митник вимагав 400 доларів за перетин кордону з Росією

StopCor
StopCor

StopCor

На Сумщині митник вимагав 400 доларів за перетин кордону з Росією

Керівнику зміни митного поста "Бачівськ" вручено повідомлення про підозру у вимаганні та отриманні хабара.

Керівнику зміни митного поста "Бачівськ" вручено повідомлення про підозру у вимаганні та отриманні 400 доларів США хабара, повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Прокуратурою Сумської області, нагадаємо, спільно з управлінням захисту економіки в Сумській області департаменту захисту економіки національної поліції України на отриманні неправомірної вигоди 11 вересня 2016 року викрито старшого зміни митного поста "Бачівськ" Сумської митниці державної фіскальної служби в Сумській області.

Головний державний інспектор митного поста "Бачівськ", який має спеціальне звання радник митної служби 3 рангу, вимагав і отримав від громадянина 400 доларів США за безперешкодний перетин державного кордону між Російською Федерацією та Україною. Окрім того, під час проведення обшуку в службовому кабінеті старшого зміни виявлено та вилучено грошові кошти на загальну суму 15 тис грн.

Наступного дня прес-служба ГУ ДФС у Сумській області розповсюдила повідомлення про спростування вказаної інформації, зазначивши, що ніякої підозри інспектору щодо отримання неправомірної вигоди не висунуто. Дійсно, про підозру митнику не повідомили, оскільки він з наступного дня перебував на стаціонарному лікуванні.

Однак сьогодні, 22 вересня 2016 року, державному інспекторові вручено повідомлення про підозру у вчинені злочину за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Окрім того, прокуратура звернулась до суду з клопотанням про відсторонення підозрюваного від займаної посади та обрання йому запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Другие новости