ПоддержатьУкраїнська

На Сумщині вкотре намагалися підкупити охоронців кордону

StopCor
StopCor

StopCor

На Сумщині вкотре намагалися підкупити охоронців кордону

Громадяни Росії та Молдови здійснили спробу дати хабар прикордонникам.

До пункту пропуску "Бачівськ" в пішому порядку на вхід до України прибуло подружжя – громадяни Росії. Під час проходження прикордонного контролю чоловік та жінка надали прикордоннику паспортні документи та грошову винагороду у розмірі 5000 російських рублів кожний, за безперешкодний перетин державного кордону України, повідомляє прес-служба управління держприкордонслужби в сумській області.

Як з'ясувалося, нещодавно в одному з пунктів пропуску сумської області даним громадянам за порушення терміну перебування в Україні було відмовлено у в'їзді, тому вони вирішили потрапити до країни через інший пункт пропуску, намагаючись підкупити українських прикордонників.

Ще одну спробу дачі хабара зафіксували цієї ночі в пункті контролю "Хутір-Михайлівський". Громадянин Молдови, в'їжджаючи до України поїздом сполученням "Москва-Кишинів", намагався дати прикордонникам дві тисячі російських рублів.

Прикордонний наряд виявив в наданому чоловіком паспортному документі наявність двох підроблених службових відміток держприкордонслужби про перетинання державного кордону України.

Наразі факти дачі неправомірної вигоди прикордонники зафіксували та передали правопорушників працівникам поліції.

До компетентних правоохоронних органів направлені повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки кримінальних правопорушень, передбачених ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Другие новости