ПоддержатьУкраїнська

На Закарпатті арештували лікаря, затриманого на хабарі у 400 доларів США

StopCor
StopCor

StopCor

На Закарпатті арештували лікаря, затриманого на хабарі у 400 доларів США

Апеляційний суд Закарпатської області скасував ухвалу слідчого судді Хустського місцевого суду та обрав затриманому на хабарі завідувачу пологовим відділенням Хустської райлікарні запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області, пише УНН.

Підозрюваного затримали при одержанні 400 доларів від місцевого мешканця за вирішення питання про госпіталізацію та прийом пологів у його дружини. Дії лікаря кваліфіковані за ч. 3 ст. 368 КК України – вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою.

"Прокуратура звернулась до суду із клопотанням про обрання лікарю запобіжного заходу у вигляді тримання під ватрою, проте ухвалою суду першої інстанції дане клопотання було відхилено. Відтак, не погодившись із висновками слідчого судді місцевого суду, прокуратура домоглася законного рішення відносно підозрюваного у суді апеляційної інстанції", – повідомляють в обласній прокуратурі.

Водночас, згідно з рішенням Апеляційного суду підозрюваному визначено альтернативний вид запобіжного заходу – заставу в розмірі майже 141 тисячі гривень.

Другие новости

Вела 'Tik Tok' и 'Telegram' для продвижения российской пропаганды: в Одессе полицейские поймали 'блогерку'

Вела "Tik Tok" и "Telegram" для продвижения российской пропаганды: в Одессе полицейские поймали "блогерку"

32-летняя пропагандистка распространяла в социальных приложениях "Tik Tok" и "Telegram" публикации, в которых поддерживала и оправдывала вооруженную агрессию российской федерации против Украины