ПоддержатьУкраїнська

Агрорейдерство у Врадіївському районі: чому не реагують правоохоронці?

StopCor
StopCor

StopCor

Агрорейдерство у Врадіївському районі: чому не реагують правоохоронці?

На Миколаївщині власник фермерського підприємства "Каро" пан Ханагян вже декілька років таким дивним чином укладає договори на оренду землі, що місцеві пайовики не можуть зайти на власні ж поля. Щоб розібратися в ситуації, хто незаконно захопив землі людей та чому не реагують правоохоронні органи, "СтопКор" вирушив до Врадіївського району Миколаївської області.

"Чого до нього ніхто не може ніяких пред’явить претензій, чому не скасовуються договори?" – обурюється Світлана Бунієвська депутат Врадіївської районної ради, – "Він ходить, договори переукладає, додаткові угоди укладає, на 20 років заводить людей у кабалу".

Чи знає про діяльність пана Ханагяна місцева влада – журналісти "СтопКору"  спробували дізнатись у сільського голови. Але у місцевій раді тільки руками розводять. Зокрема, голова Доброжанівської сільської ради Оксана Власюк у повідомила наступне: "Цю ситуацію знаємо і вона вже не перший рік в судових порядках вирішується. А що сільський голова може врегулювати?"

"В селі, ви ж самі розумієте, людей просто залякують. Наша міліція – це акціонерне товариство фірми "Каро", його поплічники – це прокуратура, місцевий суд", – зауважує депутат Врадіївської районної ради Валерій Салтановський.

Сюжет про свавілля з захопленням земель на Миколаївщині дивіться за посиланням. 

https://youtu.be/vRIK1EOm_08

Другие новости

Вела 'Tik Tok' и 'Telegram' для продвижения российской пропаганды: в Одессе полицейские поймали 'блогерку'

Вела "Tik Tok" и "Telegram" для продвижения российской пропаганды: в Одессе полицейские поймали "блогерку"

32-летняя пропагандистка распространяла в социальных приложениях "Tik Tok" и "Telegram" публикации, в которых поддерживала и оправдывала вооруженную агрессию российской федерации против Украины