ПоддержатьУкраїнська

Небайдужі жителі Криму розпочали збір коштів та речей для затриманих українських моряків

StopCor
StopCor

StopCor

Небайдужі жителі Криму розпочали збір коштів та речей для затриманих українських моряків

У Криму відбувся збір коштів та речей першої потреби для затриманих українських моряків. Так, необхідні речі будуть направлені незаконно затриманим морякам у СІЗО.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 29 листопада, стало відомо, що мешканці анексованого Криму почали зносити у будівлю Київського райсуду Сімферополя гроші та речі першої потреби. Про це розповів перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джеляль. Відповідне повідомлення він залишив на своїй сторінці у соцмережі.

"Як і обіцяв, я в зазначеному місці (під будівлею Київського райсуду Сімферополя - ред.), перший небайдужий кримчанин нас знайшов ... Хороша людина вже принесла 20 капців, зубних щіток і зубних паст", – зазначив він.

Як відомо, у сімферопольському суді вчора пройшов розгляд справи щодо затриманих російськими прикордонниками українських моряків. За словами Нарімана Джеляля, протягом дня люди зносили до будівлі суду продукти. Також вдалось зібрати близько 140 тисяч рублів.

"На зібрані кошти ми докупаємо необхідне і спробуємо передати в сімферопольське СІЗО", – підсумував він.

Зазначимо, раніше збір коштів українським морякам оголосив український журналіст Осман Пашаєв. За його словами, за короткий час було зібрано близько 130 000 гривень.

Нагадаємо, раніше суди окупованого Криму заарештували всіх українських моряків, які були захоплені ФСБ РФ поблизу Керчинської протоки. Вчора, 28 листопада, українським морякам повідомили про підозру.

Другие новости