ПоддержатьУкраїнська

Недитячі ігри з дитячим харчуванням: тендер кілька років поспіль вигравала фірма з підробленими документами

StopCor
StopCor

StopCor

Недитячі ігри з дитячим харчуванням: тендер кілька років поспіль вигравала фірма з підробленими документами

«СтопКор» проводить власне розслідування за зверненнями керівників дитячих навчальних закладів про неякісні, а подекуди небезпечні продукти, які постачала компанія «Стартрейдинг». Виявилось, що власник компанії – росіянин, мешканець Владивостоку А. Лисий. Наразі діяльністю цієї фірми зацікавились правоохоронні органи та було розпочато кримінальне провадження за ст.191 «Розтрата або привласнення майна».

У ході досудового розслідування слідчі встановили, що у фірми «Стартрейдинг» взагалі відсутні будь-які складські приміщення. А це означає, що вони вносили неправдиві відомості в документацію для участі в процедурах закупівель. Окрім цього з’ясувалося, що співробітники, які працюють з продуктами, мають підроблені медичні картки та не проходили медогляд. А договори про миття та дезінфекцію вантажівок «Стартрейдингу» взагалі фіктивні.

Та й це ще не все. Правоохоронці встановили, що з 2016 року завдяки фіктивним договорам фірма «Стартрейдинг» відмила понад 5,5 млн грн. Також у слідчих є підтвердження, що керівник Андрій Лях спільно з Русланом Шаріповим неодноразово погрожували конкурентам та замовникам, категорично та грубо відмовлялися замінювати неякісний товар, повертати кошти. Зауважимо, що поки жоден з них досі не відповів за скоєне, хоча більшість замовників продукції є державними установами.

Деталі розслідування – в ексклюзивному відеоматеріалі. 

https://youtu.be/rvEqdSjuMOw

Другие новости