ПоддержатьУкраїнська

Немає лічильника – немає субсидій! Оновлена постанова Кабміну

StopCor
StopCor

StopCor

Немає лічильника – немає субсидій! Оновлена постанова Кабміну

Згідно зі змінами, внесеними сьогодні, 22 серпня 2018 року, до постанови Кабінету міністрів "Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування", передбачається скасування субсидій споживачам газу без лічильників.

Як повідомляє "РБК-Україна", у документі йдеться про те, що споживачі, які відмовились від самостійного або за підтримки держави встановлення лічильників – втрачають можливість отримання пільг та субсидій на оплату послуг з постачання та розподілу природного газу. Ці зміни набувають чинності за один місяць – з 1 жовтня 2018 року.

Варто зазначити, що згідно з законом, який набув чинності в січні 2018 року № 2260-VIII "Про внесення змін до закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" про порядок встановлення споживачам лічильників природного газу", лічильники варто встановити не до 2018, а до 2021 року. На це мають піти гроші місцевих бюджетів. Якщо ж абонент самостійно встановив лічильник, витрачені кошти повернуться за рахунок тарифу на розподіл газу.

Нагадаємо, що раніше міністр соцполітики Андрій Рева повідомив про те, що половина субсидій на 2019 рік ще не перерахована до субсидіантів.

Другие новости