ПоддержатьУкраїнська

"Немає тіла – немає діла", – правоохоронці "відшили" свідка підготовки вбивства, яке замовив екс-депутат

StopCor
StopCor

StopCor

'Немає тіла – немає діла', – правоохоронці 'відшили' свідка підготовки вбивства, яке замовив екс-депутат

"Немає тіла – немає діла", – повідомили правоохоронці чоловіка, який став випадковим свідком підготовки замовного вбивства. Між тим, після вивчення матеріалів цієї справи, журналіст "СтопКору" Кирил Вольний цілком припускає, що в Україні працює ціла індустрія замовних вбивств. Як це відбувається дивіться в ексклюзивному сюжеті "Вбивство замовляли? - як в працює в Україні індустрія кілерства".

https://youtu.be/KH3RDM1CAkA

Ця історія почалась ще 22 лютого в ресторані готелю "Салют", де випадковий відвідувач почув розмову двох чоловіків, один з яких передав іншому конверт, супроводжуючи дію словами "Твари должны точно сдохнуть". Його співрозмовник конверт взяв та запевнив: "Не волнуйтесь, все будет как договаривались после выборов".

"Тут 50, это половина, остальное после дела", – додав ймовірний замовник злочину, передаючи конверт.

За повідомленням свідка, він був ошелешений, проте не розгубився і зробив декілька фото співрозмовників – ймовірних організаторів вбивства. З цими матеріалами й звернувся до правоохоронців, які прогнозовано не звернули на повідомлення жодної уваги.

Отже, чоловікові не залишилось нічого іншого, як звернутися за допомогу до правозахисників. Так, до справи долучився Дмитро Татішвілі.

Пізніше навіть вдалося ідентифікувати ймовірних організаторів вбивства. Одним з них виявився колишній депутат Київради Віктор Гринюк, член партії "Спортивний Київ" та дівер Леоніда Черновецького. Інший – Володимир Відіш, колишній працівник департаменту соцполітики КМДА, який зараз, ймовірно, працює у Службі безпеки України.

"Людина, яка надіслала мені запит на підтвердження в друзі, згодом виклала інформацію про планування злочину. Напевно, не тільки мені, а й ще комусь в соціальній мережі Фейсбук. На моє глибоке переконання, людина була вкрай схвильована від того, що стала свідком вищевказаної події. Можливості зв'язатися з цим чоловіком звичайним телефоном у мене не було. Роман Потебенько неодноразово звертався в соціальній мережі Фейсбук з проханням до правозахисних організацій, патріотично налаштованих громадян та журналістів надати йому допомогу, пораду та підтримку стосовно того, як розпоряджатися отриманою інформацією.

Якою була реакція на його звернення з боку правозахисних організацій, патріотично налаштованих громадян та журналістів – мені невідомо. Я переконаний, що цим питанням повинні займатися правоохоронні органи. Тому я як людина, яка протягом 20-ти років займається організацією захисту законних інтересів громадян України, вирішив підготувати звернення до певних правоохоронних структур України", – розповів правозахисник журналісту "СтопКору" Кирилу Вольному.

Дмитро Татішвілі повідомив про злочин правоохоронців ГПУ, МВС, СБУ, НАБУ, проте наразі жодної реакції немає, а тридцять діб, даних чинним законодавством на те, щоб наша правоохоронна система хоча б якось відреагувала на звернення громадян не лише відписками, вже скінчилися.

Отже, далі залишається чекати на тіло?

Другие новости