ПоддержатьУкраїнська

Ні – токсичним смітникам: у Вишгороді за ініціативи "СтопКору" діє комісія з боротьби зі стихійними звалищами

StopCor
StopCor

StopCor

Ні – токсичним смітникам: у Вишгороді за ініціативи 'СтопКору' діє комісія з боротьби зі стихійними звалищами

Тридцять тисяч – це лише приблизна кількість стихійних сміттєзвалищ, які є в Україні на даний момент. І за словами екологів, ця цифра щороку помітно зростає. Саме тому один з напрямів діяльності команди «Стоп Корупції» - боротьба із цією проблемою. Одне з минулих розслідувань журналісти «СтопКору» присвятили ситуації у Вишгороді, і нарешті ситуація зрушила з мертвої точки. 

Ні – токсичним смітникам: у Вишгороді за ініціативи ''СтопКору'' діє комісія з боротьби зі стихійними звалищами

"Наша організація займається екологічними проблемами, зокрема й у Вишгороді. Ми виявили 7 незаконних сміттєзвалищ", – зазначає правозахисник ГО «Стоп Корупції» Костянтин Варшавський. 

Ні – токсичним смітникам: у Вишгороді за ініціативи ''СтопКору'' діє комісія з боротьби зі стихійними звалищами

"СУ-630 – є така компанія, яка надавала послуги деяким будівельним майданчикам, щодо вивезення з них будівельного сміття. Як виявилося, вивозилося сміття не на спеціалізовані сміттєзвалища, а вивозилося воно просто в ліс", – розповів міський голова Вишгорода Олексій Момот.

Аби усунути проблему, за ініціативи "СтопКору" при Вишгородській міській раді ще місяць тому створили міжвідомчу комісію. Та коли ж територію повністю  розчистять – допоки достеменно не відомо.

Слідкуйте за розвитком ситуації: 

https://www.youtube.com/watch?v=Krgxl5mxZsM

Другие новости