ПоддержатьУкраїнська

Новини Запоріжжя: у місті більше тижня тривають наймасштабніші пошуки собаки

StopCor
StopCor

StopCor

Новини Запоріжжя: у місті більше тижня тривають наймасштабніші пошуки собаки

В ніч на перше січня з одного з запорізьких подвір'їв втік пес породи мопс, на прізвисько Гриша. Пошуки собаки тривають досі, до них долучилися небайдужі запоріжці, а об'яви про зниклого Гришу у Facebook поширили тисячі користувачів.

 Фото: Facebook

Як розповідає господар мопса Дмитро Семиголовський який проживає у селищі Друготравневому в Запоріжжі, Гриша злякався вибухів піротехніки у новорічну ніч та вибіг з подвір'я. Собаку одразу почали шукати в районі Зеленгоспу керуючись словами очевидців, але знайти його не вдалося, передає Суспільне.

Тієї ж ночі розмістили і перший допис про пошуки Гриші, який вже набрав понад 4 тисячі репостів:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2837175063208306&id=100007475192093

"Сьогодні дев'ятий день, шукаємо у посадці, і на Зеленгоспі, і по всіх напрямках. Всюди розклеїли об'яви, всюди всім розповіли. Перші п'ять днів його не бачили, взагалі незрозумілий був напрям пошуків, а 6 січня вранці мені зателефонували від сонячних електростанцій, сказали, що його видно на камерах, він бігає. Я одразу приїхав, але він вже кудись втік. За кілька годин він вийшов на трасі в цьому ж районі, його намагалися спіймати, але він знову втік", - розповідає господар Дмитро.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3608384315904911&id=100002001346770

Як повідомляє організація "Запорізька зоозахисна ліга", 8 січня для пошуків Гриші зібралося близько 20 запоріжців і їм вдалося дослідити у пошуках собаки територію близько 70 Га, але знайти мопса не вдалося. Господарі і зоозахисники сподіваються на допомогу небайдужих запоріжців. Наразі, пошуки тривають.

https://www.facebook.com/ZooLiga.zp/posts/248071123420744

Поради собаківникам. Якщо новорічні свята вже почалися, і часу на привчання собаки не залишилося, потрібно зробити все можливе, щоб не погіршити стрес і не порушити психіку вихованця:

  • Ідеальний варіант – виїхати всім разом за місто, де святкові салюти відбуваються не так часто і не так інтенсивно.
  • За тиждень до свят і ще тиждень після них не варто спускати собаку з повідця на прогулянці.
  • На всякий випадок на нашийник потрібно прикріпити жетон з кличкою, даними про адресу, номери телефонів господарів та ін.
  • Під час прогулянок краще триматися подалі від підлітків, які можуть раптово кинути під ноги петарду або підірвати хлопавку.
  • Якщо тварина страждає від непереборного страху, краще заздалегідь дати йому заспокійливі препарати.

Читайте інші новини Запоріжжя.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Запоріжжі двоє молодиків поцупили оленя, який прикрашав міську ялинку.

Також може бути цікаво: у Запоріжжі активісти встановили ялинку з протигазів.

Другие новости

186,6 млн. грн. 'боевых' выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

186,6 млн. грн. "боевых" выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

На практике выявлено, что некоторые военнослужащие, находящиеся в постоянных пунктах дислокации и выполняющие функции, не связанные с прямым участием в боевых действиях, получали дополнительные выплаты