ПоддержатьУкраїнська

ОБСЄ на Донбасі зафіксувала військову техніку бойовиків у забороненій зоні

Анастасія Богомолова
Анастасія Богомолова

Все публикации на сайте Стопкор журналистка Анастасия Богомолова

ОБСЄ на Донбасі зафіксувала військову техніку бойовиків у забороненій зоні

ОБСЄ зафіксувала розміщення техніки бойовиків на Донбасі у забороненій зоні. Безпілотник Спостережної місії помітив озброєння, розташоване поза відведеним для зберігання місцем. 

 ОБСЄ зафіксувала військову техніку бойовиків у забороненій зоні Фото: censor.net

Зокрема, місією було зафіксовано 30 танків, що розміщені за лініями відведення, але за межами відведених місць зберігання озброєння. Техніка перебуває на непідконтрольній Україні території поблизу населеного пункту Покровка. Про це повідомляється у звіті ОБСЄ.

Там же безпілотнику вдалося зафіксувати самохідну гаубицю "Гвоздика".

У звіті також повідомляється про розміщення військової техніки — ймовірно 2 бойових броньованих машин — та радіорелейної станції у "зоні безпеки" поблизу населеного пункту Безіменне.

Це не вперше, коли місія ОБСЄ фіксує розміщення техніки бойовиків у житлових районах. Раніше ОБСЄ повідомляло про гаубицю, яку поставили в одному з житлових районів Луганська.

Як повідомляв "СтопКор", унаслідок обстрілу бойовиків було пошкоджено комплекс відеоспостереження місії ОБСЄ поблизу Гранітного. Однак спостережна місія не змогла виявити, з якого саме озброєння було пошкоджено комплекс.

Також днями місія ОБСЄ повідомила про те, що їхній літальний апарат було заглушено.

Другие новости