ПоддержатьУкраїнська

Окупована Горлівка на межі жахливої катастрофи й затоплення

StopCor
StopCor

StopCor

Окупована Горлівка на межі жахливої катастрофи й затоплення

Схоже, "ДНР" досягла остаточного дна, принаймні про це можна судити після оприлюднення одного з останніх указів терористів про те, що бойовики відключають водовідливи шахт колишніх об'єднань "Артемвугілля" та "Орджонікідзевугілля".

Видання NovaGorlivka в Twitter на своїй сторінці показало даний жахливий наказ окупантів, повідомляє "Діалог.UA".

У тексті терористичного указу йдеться, що рішення про відключення водовідливу пов'язано тим, що у "ДНР" елементарно немає коштів на утримання зупинених шахт, що закриваються в окупованих містах.

До слова, терористи подібні заходи стали здійснювати ще з зими 2017 року. Тоді відомий Єнакіївський лікар та блогер Олександр Чернов писав про те, що водовідливи зупиняються не тільки в окупованій Горлівці, а й на шахтах Єнакієве та ін.

Так, 6 січня 2017 року було зупинено водовідлив на шахті Карла Маркса (горизонт 875 м). 15 січня зупинився водовідлив і на горизонті 500 м цього ж вугільного підприємства.

Рівень затоплення на "Артемвугілля" та "Орджонікізе вугіллі" станом на початок квітня поточного року становив 300-350 метрів. Божевільні дії та накази сепаратистів можуть наробити чимало біди і в без того знищеному терористами Донбасі. Адже якщо повністю зупинити водовідливи, то міста може очікувати реальне затоплення.

Ба більше, деякі шахти несуть серйозну загрозу після затоплення "небезпечних горизонтів", причому не тільки екологічну.

Додамо, що після так званої "націоналізації" в терористичних "республіках" окупанти стали масово закривати шахти, а гірників відправляти в неоплачувані відпустки або зовсім викидати на вулицю.

Нагадаємо, донецьким шахтарям замість шахт пропонують йти в "армію" бойовиків.

Другие новости