ПоддержатьУкраїнська

9 червня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

9 червня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У п'ятницю в Україні очікується мінлива хмарність. Майже на всій частині країни прогнозується суха погода. Температура повітря вночі коливатиметься в межах +5...+21 градуса, вдень +17...+31. Вітер змінних напрямків, переважно західний, північний, північно-західний, південний, південно-західний і північно-східний, 1-8 м/с.

У північних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні буде переважати суха погода. Вночі повітря охолодитися до +13...+16 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +17...+24. Вітер північний, північно-східний і північно-західний, 1-6 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні очікується суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть +14...+18 градусів, удень повітря прогріється до +25...+31. Вітер південний, південно-східний, південно-західний і північно-західний, 1-6 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові збережеться суха погода. Вночі температура повітря складе +15...+21 градус. Денна буде коливатися від +24 до +29. Вітер західних, південних, південно-західних і північно-західних напрямків, 1-4 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі градусники покажуть +14...+18, денна температура повітря складе +24...+31 градус. Вітер північний, південно-західний, північно-західний і західний, 2-6 м с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

У західних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважати суха погода. Температура повітря вночі опуститься до +5...+11 градусів, удень підніметься до +18...+24. Вітер північний, західний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – сонячна погода. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі +6...+8, удень +20...+22 градусів. Вітер північний і північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +12...+18 градусів, удень – від +21 до +24. Вітер північно-західний, північний і північно-східний, 2-6 м/ с.

Другие новости