ПоддержатьУкраїнська

Олена Зеленська візьметься за розвиток шкіл

StopCor
StopCor

StopCor

Олена Зеленська візьметься за розвиток шкіл

Дружина президента буде займатися розвитком українських шкіл.

Дружина президента України Олена Зеленська спільно з міністерствами і громадськими організаціями розробляє стратегію щодо розвитку освітнього середовища. Її метою є створення плану розвитку здорового та безпечного освітнього середовища, де будуть боротися з булінгом і впроваджувати цифрову безпеку.

Як передає "НАРОДНА ПРАВДА", про це йдеться в повідомленні пресслужби Офісу Президента.

"Дружина президента і представники профільних міністерств провели нараду з розвитку безпечного та здорового освітнього середовища", – йдеться в повідомленні.

За повідомленням пресслужби президента, на початку розробки стратегія була сфокусована на трьох основних компонентах: розвиток фізичної культури, розвитку здорового харчування, а також на поліпшення санітарно-гігієнічних умов в українських школах.

"Міжвідомча робоча група провела аналіз поточного стану справ, за результатами якого було прийнято рішення про розширення стратегії і включення в неї таких компонентів, як цифрова гігієна та кібербезпека, медичне обслуговування школярів, забезпечення ефективного психологічного супроводу під час освітнього процесу і запобігання булінгу", – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що стратегія знаходиться на завершальній стадії.

Другие новости