ПоддержатьУкраїнська

Опитування: росіяни схвалюють анексію Криму, але проти фінансування півострова з держбюджету

StopCor
StopCor

StopCor

Опитування: росіяни схвалюють анексію Криму, але проти фінансування півострова з держбюджету

За даними опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД) росіяни вважають, що незаконне приєднання Росією Криму пішло на користь як країні, так і самому півострову. Але фінансувати його з держбюджету не вважають за потрібне.

Новину повідомляє "Преса України".

Більша частина росіян (78%) впевнена, що приєднання Криму до Росії принесло країні тільки користь, в минулому році такої ж думки дотримувалися 60% респондентів.

"У тому, що цей крок приніс негативні наслідки, впевнені лише 13%", – пише газета.

Крім того, 89% респондентів вважають, що приєднання до Росії пішло на користь і самим кримчанам, водночас шкідливим для півострова його визнали 5% респондентів. Ще 6% не змогли відповісти.

Як пише газета, опитані не згодні з тим, що Криму і Севастополю необхідні фінансові преференції. Тільки 10% заявили, що ці регіони повинні отримувати більше коштів з федерального бюджету.

"Більшість опитаних – 84% – упевнені, що гроші повинні виділятися на рівних з іншими суб'єктами РФ. Знайшлися і 3% респондентів, які помітили, що у фінансуванні Севастополя і Криму нема потреби", – відзначає газета.

Нагадаємо, на думку Річарда Белфа, який є представником Консервативної партії в числі членів Палати лордів парламенту Великобританії, Крим історично завжди був російським. Анексувавши його, Москва нібито виконала волю місцевих жителів.

Другие новости