ПоддержатьУкраїнська

Нападник на журналіста "СтопКору" у Марганці Бондаренко захворів для суду

StopCor
StopCor

StopCor

Нападник на журналіста 'СтопКору' у Марганці Бондаренко захворів для суду

У Марганці на Дніпропетровщині відбулось чергове судове засідання у справі нападу на журналістів ІА "СтопКор" брата депутата міської ради Олександра Бондаренка – Віталія. Інцидент стався у травні минулого року по вул. Київська, 145. Бондаренка звинувачують у перешкоджанні професійній журналістській діяльності.

"Цього дня повинні були з'явитись ще два свідки з боку нападника, але їх не було. Так само не було і самого пана Бондаренко. За словами захисника Віталія, той захворів і перебуває на стаціонарі. Хоча його всі бачили, як вчора так і сьогодні біля того офісу, де він і розбив камеру оператору під час зйомок про сміттєву мафію у нашому місті. Наступне засідання призначене на 3 квітня 2017 року о 10:30. Ми бажаємо пану Бондаренко якнайшвидшого одужання і хочемо, щоб наступного разу він все ж з'явився в будівлі Марганецького суду...", – зазначив журналіст Володимир Садиков.

Нагадаємо, депутат Марганецької міської ради Олександр Бондаренко та його брат Віталій були героями розслідувань журналістів "СтопКору".

Так під час зйомок сюжету про сміттєву мафію у Марганці на Дніпропетровщині на знімальну групу "СтопКору" накинувся брат місцевого депутата Олександра Бондаренка – Віталій.

Під час розслідування журналісти з'ясували, що мер міста доручила вивезення сміття приватній фірмі. За умовами конкурсу, який провели з порушеннями, непотріб мали вивозити за межі міста – до Нікополя. На ділі – відходи складують у самому Марганці на закритому полігоні. Фірма "Тандем транс сервіс", яка за сумнівних умов виграла конкурс, пов'язана із депутатом місцевої ради, головою однієї з політичних сил та поплічником очільниці міста – Олександром Бондаренком.

Журналісти навідалися за юридичною адресою фірми, втім на місці дізналися, що такого підприємства немає. Натомість у будівлі розміщені оптика та ремонт ювелірних виробів, які належать братові Бондаренка. Коли чоловік побачив камеру, почав кричати, що проти знімання, а далі кулаком поцілив у камеру, нагадують деталі інциденту журналісти проекту.

Після нападу на знімальну групу "СтопКору"поліція відкрила кримінальне провадження за 171 статтею про перешкоджання професійній журналістській діяльності. Пізніше прокурор Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області підписав Віталію Бондаренку повідомлення про підозру, а самого нападника оголосили у міжнародний розшук.

Другие новости