ПоддержатьУкраїнська

«Останній дзвінок для Лікарчука»: активісти влаштували перформанс під стінами суду

StopCor
StopCor

StopCor

«Останній дзвінок для Лікарчука»: активісти влаштували перформанс під стінами суду

Мільйонні збитки для бюджету, тисячі змінених результатів та гучні прізвища фігурантів: справа про фальсифікацію балів ЗНО дітей високопосадовців уже не перший рік гуляє судовими залами, та чомусь ніяк не перейде до розгляду по суті. Утім, активісти рішуче налаштовані довести процес до фіналу, повідомляє з-під стін суду репортер Артем Поліковський.

https://www.youtube.com/watch?v=d0DYb1yCtns

«Сьогодні судді показали те, що вони всіляко хочуть позбутися цієї справи, а на допомогу в цьому їм став новостворений Антикорупційний суд. Як тільки вони почули, що цей суд був створений, вони вже хочуть справу туди передати за підслідністю», – розповідає правозахисник Роман Литвин.

 Активісти пікетували під стінами суду

Перформанс активістів з плакатами під стінами суду – громадська впевненість, що корупціонерам, які підірвали довіру до системи ЗНО, покарання не уникнути! Адже ця справа – іспит для держави.

Тому активісти звертаються до нового Генерального прокурора і народних обранців з проханням розібратися з причинами затягування резонансної справи. В очікуванні справедливого та законного рішення Феміди ми продовжуємо спостерігати за розвитком подій.

Другие новости