ПоддержатьУкраїнська

Під час нападу на "СтопКор" в Обухові почалася стрілянина

StopCor
StopCor

StopCor

Під час нападу на 'СтопКор' в Обухові почалася стрілянина

Учасник АТО, який став свідком нападу на активістів «Стоп корупції» з боку так званих тітушок в Обухові, зробив постріл з нагородної зброї. Активісти проекту спільно з Укртрансбезпекою проводили перевірку роботи місцевих перевізників. У результаті на активістів накинулись агресивні молодики. Учасник АТО, щоб утихомирити натовп, дістав нагородну зброю і зробив постріл угору.

Під час нападу на ''СтопКор'' в Обухові почалася стрілянина

"На зупинці громадського транспорту виник конфлікт за участю перевізників. Щоб угамувати натовп, учасник АТО, який перебував в салоні маршрутки, дістав нагородну зброю і зробив постріл угору", – йдеться в повідомленні поліції Київської області.

Згідно з інформацією, поліцейські провели попереджувальний постріл з автомата, щоб обеззброїти чоловіка.

Правоохоронці уже опитали свідків і встановили усі обставини справи. Вирішується питання про надання правопорушенню правової кваліфікації. Про це повідомляють активісти «Стоп корупції».

Нагадаємо, на активістів «Стоп корупції» напали представники ТОВ «Обухів транс». Інцидент стався під час спільної перевірки з «Укртрансбезпекою» роботи перевізників у місті. У результаті нападу правозахисник Юрій дістав удар в голову, у чоловіка гематома на скроні.

«Ми отримали серію звернень від учасників АТО, яких перевізників Обухова відмовляються перевозити на своїх маршрутах на пільгових умовах. Були випадки, коли бійців буквально викидали з маршруток. Ми разом із воїнами та представниками «Укртрансбезпеки» вирішили дізнатись, чому маршрутники відмовляють людям у їхніх законних правах. У результаті на нас налетіла група тітушок та  почали бити наших колег, трощити техніку й службову автівку», – розповіли активісти «Стоп корупції» деталі нападу.

Зазначимо, що активісти «Стоп корупції» у рамках усного меморандуму про співпрацю регулярно проводять спільні рейди з Укртрансбезпекою.

Другие новости