ПоддержатьУкраїнська

Губернатор Чернігівщини розвиває власний бізнес коштом області?

StopCor
StopCor

StopCor

Губернатор Чернігівщини розвиває власний бізнес коштом області?

Чернігівська область традиційно вважається депресивною та занепадаючою. Тим часом губернатор області за 2017 рік задекларував понад 36 мільйонів гривень доходу. З них зарплатня складає лише 264 тисячі. Валерій Куліч є співвласником восьми підприємств, власником восьми земельних ділянок, трьох квартир, приватного заміського будинку, сім’я володіє шістьма престижними автомобілями тощо.

Незрозуміло, куди дивляться органи державного контролю, адже ця людина вже три роки обіймає посаду державного службовця. У ході дослідження ситуації в області, журналісти «Стоп Корупції» вирушили на південь Чернігівщини, до Ічнянського району. За словами активістів, які побажали залишитись анонімними, губернатор до цього району має особливе ставлення, адже саме тут розташовані кілька його прибуткових підприємств.

«Виділялися гроші на ремонт доріг. Повинні були зробити дорогу до Корюківка, а зробили дорогу до підприємства Куліча. Я особисто не досліджував це питання, але мені попадалася інформація, що гроші перенаправили спеціально для того, щоб фури їх їздили по нормальних дорогах», – розповів журналістам один із місцевих активістів.

Деталі цієї справи дивіться у випуску «Стоп Корупції». 

https://youtu.be/FgSefvo80uA

Другие новости