ПоддержатьУкраїнська

Після уваги "СтопКору" до справи про рейдерство паїв на Кіровоградщині, суди у цій справі почали масово переносити

StopCor
StopCor

StopCor

Після уваги 'СтопКору' до справи про рейдерство паїв на Кіровоградщині, суди у цій справі почали масово переносити

Слухання у справі про перезаключення договорів оренди землі із пайовиками з боку "Агроконтракт-Н" в Апеляційному суді Кіровоградщини почали масово переносити. Так, під час розгляду трьох справ в усіх зробили перерву до середини листопада. Про це із зали суду повідомляють активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, раніше активісти "Стоп корупції" пікетували будівлю Апеляційного суду Кіровоградської області через можливу змову суддів із земельними рейдерами. Представники проекту вийшли на підтримку місцевих пайовиків, які просять захисти їхні законні права. Подробиці повідомили активісти проекту.

"Апеляційний суд Кіровоградщини виносить рішення про поновлення договорів оренди земельних паїв попри волю власників та фактично змушує селян продовжувати співпрацю з компанією "Агроконтракт-Н".

"Земельні паї надані селянам разом з Конституційним правом розпоряджатися ними. А отже, ніхто не має права змушувати пайовиків віддавати в оренду паї всупереч їхній волі. Натомість Апеляційний суд Кіровоградщини взяв на себе право вирішувати за власників, хто має право обробляти їхню землю!

За три роки після розірвання договору з компанією "Агроконтракт-Н" суд змушує поновити співпрацю всупереч волі пайовиків! Що це? Хто надав суду право розпоряджатися власністю селян?

Є всі підстави вважати, що судді Апеляційного суду Кіровоградщини діяли не в інтересах Закону, а в інтересах "Агроконтракт-Н". По суті, через суд реалізовано схему рейдерства", – розповіли деталі справи активісти "Стоп корупції".

Команда проекту вийшла на захист права вибору пайовиків та забезпечила присутність правозахисників "Стоп корупції" у судових засіданнях по цій справі.

Одночасно з акцією протесту під Апеляційним судом Кіровоградщини "Стоп корупції" провели протести під Вищою Радою Правосуддя та Вищою кваліфікаційною комісією суддів з вимогою покарати суддів, які реалізують схеми рейдерства.

Окрім того, представники проекту подали колективні звернення до керівництва відомств із вимогою провести перевірку фактів порушень з боку служителів Феміди.

Другие новости