ПоддержатьУкраїнська

Після звернення "СтопКору" спецкомісія перевірила законність вирубки дерев у нацпарку на Донеччині

StopCor
StopCor

StopCor

Після звернення 'СтопКору' спецкомісія перевірила законність вирубки дерев у нацпарку на Донеччині

Активісти "Стоп корупції" зі Святогірського осередку проекту звернулись до Департаменту захисту екології та природних ресурсів в Донецький області через вирубку дерев НПП "Святі гори".

Також представники проекту домовились із керівником Донецької цивільно-військової адміністрації з пропозицією зібрати фахову комісію для перевірки фактів знищення дерев у національному парку.

Подробиці стопкорівці повідомили у соцмережі. "Відбулась плідна зустріч з директором Департаменту екології – Натрусом С.П. Також ми звернулись до Керівника Донецької військово-цивільної адміністрації – Жебрівським П.І. з пропозицією утворити фахову комісію за участі, в тому числі, представників громадськості Святогірська, яка дослідить питання щодо рубок дерев в НПП "Святі гори " і надасть свій висновок. Хочемо зауважити, що всі державні служби спрацювали оперативно – комісію уже створили і її члени вже виїздили на місце вирубки разом з представниками "Стоп корупції".

За результатами роботи перевіряльники зробили висновки, які ми надаємо широкому загалу", – зазначають представники святогірського осередку "Стоп корупції". Результати перевірки підтвердили законність рубок дерев в Національному природному парку "Святі гори". "Проте крапку в цій історії ставити зарано – тепер слово за правоохоронними органами", – додають активісти.

https://www.facebook.com/Svyatogorskstopcor/videos/239810243093351/

Нагадаємо, що 4 та 5 квітня 2017 року активісти "Стоп корупції" після звернення місцевих жителів виявили рубку дерев в 50 та 56 кварталах Теплінського лісництва. Враховуючи те, що у цей період на території НПП "Святі гори" діяв "режим тиші ", відповідно до ст.39 Закону України "Про тваринний світ ", та для подальшого з'ясування обставин, активісти "Стоп корупції" звернулись до правоохоронних органів.

https://youtu.be/nDNdVZoYfYc

Після звернення ''СтопКору'' спецкомісія перевірила законність вирубки дерев у нацпарку на Донеччині
Після звернення ''СтопКору'' спецкомісія перевірила законність вирубки дерев у нацпарку на Донеччині

Другие новости

Руководителя отделения больницы во Львовской области поймали на взятке за фиктивную инвалидность уклонистам

Руководителя отделения больницы во Львовской области поймали на взятке за фиктивную инвалидность уклонистам

Врачи выдавали фальшивые медицинские заключения о состоянии здоровья "пациентов", на основании которых военнообязанные признавались непригодными к службе