ПоддержатьУкраїнська

Луценко підписав підозру екс-працівнику НАБУ у вимаганні хабара

StopCor
StopCor

StopCor

Луценко підписав підозру екс-працівнику НАБУ у вимаганні хабара

Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав підозру колишньому працівнику Національного антикорупційного бюро України у хабарництві. Про це він заявив журналістам, передає кореспондент УНН.

"У підозрі, яку я підписав вчора, він фігурує як колишній працівник правоохоронних органів, який вимагав хабар для чинних працівників правоохоронних органів. В ході слідства це може бути якось по-іншому кваліфіковано", – розповів Ю.Луценко.

Генпрокурор додав, що під час вимагання неправомірної вигоди підозрюваний представлявся працівником НАБУ, який займав адміністративну посаду.

"Зараз я чую заяви від НАБУ: "звіримо наші дані". Але хочу звернути увагу, коли людина звільняється з правоохоронного органу, то у своїй електронній декларації вона про це зазначає. Такої відмітки у цієї особи не було", – резюмував він.

Нагадаємо, 19 травня прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган повідомила, що прокуратура Сумської області спільно з СБУ затримали на отриманні 150 тис. дол. хабара співробітника Національного антикорупційного бюро України та його спільника.

У НАБУ спершу спростували інформацію про затримання свого співробітника, а пізніше заявили, що затриманий  Генеральною прокуратурою України на хабарі у 150 тис дол. є їхнім колишнім співробітником.

Другие новости