ПоддержатьУкраїнська

Після звернення "СтопКору" у прокуратурі Рівненщини відкрили кримінальне провадження за фактом розкрадання землі пайовиків агропідприємства "Шубківське"

StopCor
StopCor

StopCor

Після звернення 'СтопКору' у прокуратурі Рівненщини відкрили кримінальне провадження за фактом розкрадання землі пайовиків агропідприємства 'Шубківське'

У прокуратурі Рівненської області після колективного звернення від "Стоп корупції" в інтересах пайовиків ПАТ "СГП "Шубківське" відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 375 КПК України щодо фактів неправосудного рішення суддів Рівненського апеляційного суду. Про це "СтопКор" прокуратура повідомила у відповіді на звернення.

Нагадаємо, 26.10.17 державний реєстратор Шейк-Сейкін вніс зміни до ЄДР щодо власників та керівників ПСП "Троянівське". В результаті за ніч земельні паї сільгосппідприємства раптом опинились у власності мешканця Донецької області.

ПАТ СГП "Шубківське"з легкої руки Шейк-Сейкіна несподівано "позбувається" усіх акціонерів. Всі права власності отримує новий "засновник"!

Про ці факти активісти "Стоп корупції" уже повідомили профільний департамент Міністерства юстиції. Заступник міністра Сукманова тиждень тому пообіцяла взяти це питання під особистий контроль.

Додамо, напередодні в.о. прокурора області Рівненської області Тарас Ільящук взяв справу про можливу причетність голови та суддів Апеляційного суду області до рейдерського захоплення агропідприємства ТОВ "Аграрний холдинг "Зелений світ" на особистий контроль. Про це правоохоронець повідомив активістів "Стоп корупції" під час зустрічі.

Зазначимо, раніше активісти "Стоп корупції" спільно з представниками ГО "Стоп нелегал" пікетували Вищу кваліфікаційну комісію суддів та Вищу раду правосуддя через рішення Апеляційного суду Рівненської області щодо фактичного узаконення рейдерського захоплення контрольного пакету акцій агропідприємства. У відомстві активістів зустріли заґратованою прохідною. Подробиці заходу повідомили організатори акції.

"10 жовтня 2017 року палата з розгляду цивільних справ Апеляційного суду Рівненської області ухвалює рішення, яке легалізує рейдерське захоплення контрольного пакету акцій агропідприємства.

Колегія суддів у складі Хилевич С.В.,  Шимків С.С., Бондаренко Н.В. ухвалює рішення на користь ТОВ "Грін-Плант". Цим рішенням підприємство забирає у фізичних осіб акції, якими  вони не володіють. А власник акцій – ТОВ "Аграрний холдинг "Зелений світ" навіть не був відповідачем у справі, хоча судді не могли не бачити з матеріалів справи, що акції вже належать цій компанії. Ба більше, суд витребував акції у фізичних осіб, розірвавши договір купівлі-продажу, утім гроші за акції людям не повернув!

У такий спосіб суд допоміг ТОВ "Грін-Плант" просто "віджати" акції та землю. Як стало відомо, ухваленню рішення передувала нарада у голови суду Полюхлвича.

Ми вимагаємо перевірити факти тиску з боку голови Апеляційного суду Рівненщини Полюховича О.В. на суддів та можливий підкуп голови суду зацікавленою компанією "Грін-Плант"!", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Після звернення ''СтопКору'' у прокуратурі Рівненщини відкрили кримінальне провадження за фактом розкрадання землі пайовиків агропідприємства ''Шубківське''

 

Другие новости