ПоддержатьУкраїнська

Насірову обмежили час для ознайомлення з його кримінальною справою

StopCor
StopCor

StopCor

Насірову обмежили час для ознайомлення з його кримінальною справою

Солом'янський районний суд Києва встановив строк ознайомлення з матеріалами досудового розслідування за підозрою голови ДФС України Романа Насірова для його захисту до 6 листопада, передає УНН з посиланням на прес-службу САП.

"Вчора, 11 жовтня 2017 року, слідчий суддя Солом'янського районного суду міста Київ ухвалив рішення про встановлення стороні захисту строку ознайомлення з матеріалами досудового розслідування за підозрою голови ДФС України та керівника Департаменту ДФС України. Згідно з рішенням суду, підозрювані повинні завершити ознайомлення з матеріалами досудового розслідування до 6 листопада цього року", - йдеться у повідомленні.

Вказано, що правоохоронці просили суд обмежити строк ознайомлення з матеріалами 12-им жовтня цього року.

Нагадаємо, 28 вересня 2017 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура подала до суду клопотання про встановлення строку для ознайомлення з матеріалами справи відстороненому голові ДФС Р.Насірову до 12 жовтня.

28 липня 2017 року САП завершила досудове розслідування за підозрою Р.Насірова і надали захисту матеріали провадження для ознайомлення.

Нагадаємо, Р.Насірову 2 березня вручили повідомлення про підозру. Він підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Солом’янський районний суд Києва обрав Р.Насірову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці з можливістю внесення 100 млн грн застави, яку за нього внесла дружина.

Другие новости