ПоддержатьУкраїнська

Погода в Україні на п'ятницю, 2 листопада

StopCor
StopCor

StopCor

Погода в Україні на п'ятницю, 2 листопада

У п'ятницю в Україні очікується переважно мінлива хмарність. На більшій частині країни буде суха погода. Місцями у західних областях і в Карпатах висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі коливатиметься в межах 0...+11 градусів, удень +5...+17. Вітер змінних напрямків, переважно східний, південний, північно-східний і південно-східний, 1-8 м/с.

У північних областях переважатиме мінлива хмарність. У регіоні очікується суха погода. Вночі повітря охолодитися до +3...+7 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +9...+12. Вітер східний, південно-східний та північно-східний, 1-6 м/с.

У південних областях буде мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +3...+10 градусів, удень повітря прогріється до +10...+17. Вітер переважно південно-східний та південний, 1-7 м/с.

У Криму буде мінлива хмарність. На півострові переважно без опадів за даними Sinoptik.ua. Уночі температура повітря складе +7...+12 градусів. Денна буде коливатися від +14 до +20. Вітер північно-східний, південно-східний та східний, 1-8 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У більшій частині регіону буде суха погода. Вночі градусники покажуть 0...+6, денна температура повітря складе +9...+14 градусів. Вітер переважно східний і південно-східний, 1-5 м/с.

У західних областях – мінлива хмарність. У регіоні очікується суха погода. Місцями можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі опуститься до +9...+14 градусів, удень підніметься до +14...+22. Вітер південно-східний, східний, північно-східний і південний, 1-5 м/с.

У Карпатах – мінлива хмарність. У регіоні висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі +13...+15, удень +17...+19 градусів. Вітер східний, південно-східний, північно-східний і південний, 1-4 м/с.

У центральних областях буде мінлива хмарність. У регіоні очікується суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +5...+9 градусів, удень – від +11 до +15. Вітер східний, південний і південно-східний, 1-5 м/с.

Другие новости