ПоддержатьУкраїнська

Погода в Україні на середу, 13 червня

StopCor
StopCor

StopCor

Погода в Україні на середу, 13 червня

У середу в Україні буде мінлива хмарність. Майже на всій території країни очікується дощова погода. У південних, східних областях та в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе +10...+20 градусів, удень +21...+31. Вітер змінних напрямків, переважно західний, південно-західний, північно-західний, північний і північно-східний, 1-6 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода. У регіоні переважно дощова погода. Вночі температура повітря складе +16...+19 градусів, удень — від +21 до +24. Вітер північно-західний, північно-східний, західний, південно-західний і північний, 1-5 м/с.

У південних областях — мінлива хмарність. У регіоні очікується суха погода за даними Sinoptik.ua. Уночі стовпчики термометрів покажуть +17...+20 градусів, удень повітря прогріється до +23...+31. Вітер західний, південно-західний, північно-західний і південний, 1-5 м/с.

У Криму буде мінлива хмарність. На більшій частині півострова очікується суха погода. Вночі температура повітря складе +13...+19 градусів. Денна температура повітря буде коливатися від +23 до +27. Вітер південний, південно-західний, південно-східний та західний, 1-5 м/с.

У східних областях буде хмарно з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Вночі до +12...+14 градусів, денна температура повітря складе +27...+31. Вітер західний, південно-західний, північно-західний і південний, 1-5 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до +10...+16 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +21...+28. Вітер східний, північно-східний, південно-східний та північний, 1-5 м/с.

У Карпатах — мінлива хмарність. У регіоні можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі до +13...+16, удень — до +24...+27 градусів. Вітер переважно південний, східний, південно-східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях — мінлива хмарність. У регіоні буде переважно дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +13...+19 градусів, удень — від +23 до +31. Вітер південно-східний, північно-східний, східний, південно-західний і південний, 1-5 м/с.

Другие новости